خودداری از جنگ top U. N. دیپلمات خواستار هند و پاکستان

هند و پاکستان باید به حالت تعلیق در جنگ به جهان است به تمرکز بر چالش ویرانگر از COVID-19 گیر top U. N. دیپلمات گفته است. نظر از خوزه خواننده سفیر جمهوری دومینیکن و رییس کنونی شورای امنیت سازمان ملل در آمد و در زمینه افزایش تنش در خط کنترل در کشمیر که منجر به چندین تلفات در هر دو طرف در طول چند روز گذشته.

“ما می خواهیم هر دو طرف هند و پاکستان برای خودداری از هر گونه خصومت در حال حاضر بیشتر از همیشه و در خط با درخواست سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ برای جهانی آتش بس در پی بیماری همه گیر” گفت: آقای خواننده در پاسخ نوشته شده به هندو. آقای خواننده گفت: او را انتخاب کرد به نظر او در ملی ظرفیت به عنوان سفیر جمهوری دومینیکن در شورای امنیت به عنوان U. N. بدن است و در عین حال به بحث در مورد آخرین دور از تنش است.

هند روز دوشنبه با صدور دیپلماتیک توجه داشته باشید از اعتراض و یا رفتار به پاکستان پس از شلیک از سمت خود تا به حال به کشته شدن سه نفر در نزدیکی LoC. مشابه رفتار صادر شد به پاکستان پس از, پاکستان, امنیت دریایی سازمان (PMSA) از کار اخراج شده بود پس از دو هندی قایق های ماهیگیری.

آقای خواننده این نظرات را به عنوان بخشی از یک فرمت از آقای اشاره به این حادثه تلخ’ تماس برای تعلیق درگیری های بین المللی برای مقابله با این بیماری همه گیر. “من خواستار یک اقدام فوری جهانی برای آتش بس در تمام گوشه و کنار جهان است. آن است که زمان ما قرار داده و درگیری های مسلحانه در مستند و تمرکز هم در مبارزه واقعی از زندگی ما” گفت: آقای اشاره به این حادثه تلخ در روز دوشنبه.

آقای خواننده گفت: جهان در برخورد با مشکل انتخاب موازنه اقتصادی مقرون به ویروسی همه گیر است که جارو بسیاری از کشورها است. “همه ما نهفته شده است نه تنها ویرانگر و ارزشمند از دست دادن زندگی در کشورهای مربوطه ما بلکه با مشکلات اقتصادی ناشی از اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش ویروس به عنوان توصیه شده توسط WHO.”

این دیپلمات که در زمان شارژ به تازگی انجام مارس 9 جلسه شورای امنیت که در آن تمام اعضای شرکت کرده بود به بحث در مورد چالش های قبل از جهان که شامل همه گیر. آقای خواننده در توصیف این وضعیت به عنوان “برترین اختلال” در زندگی انسان است. “تاثیر بیماری همه گیر هم از نظر زندگی بشر و در اقتصاد ما — تصمیم گیری به آدرس هر دو باید قطعا یکی از آسان نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>