Rejig از نیروی انسانی در Genco

AP-Genco به تازگی منتقل شده 282 نفر از کارمندان Rayalaseema نیروگاه حرارتی (RTPP) به روپیه Damodaram Sanjeevaiah نیروگاه حرارتی (SDSTPS) دوباره مستقر 264 کارکنان درون دکتر Narla Tatarao نیروگاه حرارتی (NTTPS) و منتقل 55 نفر از کارمندان NTTPS پیچیده به SDSTPS برای قرار دادن آن نیروی انسانی برای استفاده بهینه.

مرد مگاواتی نسبت

دستور رسمی صادر شده در این زمینه گفت که “انسان مگاواتی’ نسبت در RTPP و NTTPS شد 1.03 و 1.28 به ترتيب برابر استاندارد 0.80 هر مگاوات.

AP-Genco بنابراین عهده عقلانی از کارکنان در RTPP و NTTPS برای منحرف کردن بیش از حد نیروی انسانی به 800 مگاوات واحد به سفارش در مرحله پنجم از NTTPS و SDSTPS. بنابراین 282 کارکنان از جمله 52 الکتریکی و مکانیکی و مخابراتی (E,M&T) مهندسین و 200 عملیات و تعمیر و نگهداری (O&M) کارکنان شده بود نقل مکان کرد و از RTPP به SDSTPS.

به طور مشابه 264 کارکنان متشکل از 52 E, M & T مهندسین و 212 O&M کارکنان شده بود منتقل شده از O&M بال از NTTPS به آن مرحله-V واحد.

مورد نیاز در SDSTPS

پنجاه و پنج کارمند متشکل از 35 E, M & T مهندسین منتقل شده است از NTTPS پیچیده به SDSTPS.

کل نیروی انسانی اضافی مورد نیاز از سه 800 مگاوات واحد در SDSTPS ثابت شد در 408. نیاز در تنها 800 مگاوات واحد NTTPS ثابت شد در 257. موجود در مهندسی نیروی انسانی مجموعه ای از NTTPS O&M و RTPP reorganised شد با ادغام برخی از محافل و بخش.

توصیه های مربوط به عقلانی ورزش ساخته شده توسط یک کمیته متخصص در روند اجرای تحت نظارت نزدیک از وزیر انرژی N. Srikant و Genco, MD, B. Sreedhar, منابع رسمی گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *