‘روابط الاستیک مانند’

یازده سال پس از داستان خود را زخم منظمی میرا و زندانی کرده اند و نه پر سر و صدا ارتباط است. “تقسیم کنند و ملاقات بسیاری از بار آنجا می گوید:” مدیر Imtiaz Ali در مورد این دو شخصیت از سال 2009 کمدی رمانتیک Love Aaj Kal (LAK) “آنها تکرار کرده اید داستان خود را هر چند هیچ چیز کاهش می یابد در شرایط شور و شوق خود را,” او می گوید.

تغییر معادلات

علی چت با هندو در صندلی کنار پنجره فیلم در Andheri در مورد نسخه آتی نیز با عنوان Love Aaj Kal. مصاحبه فلفلی با افسرده مکث و او غالبا خاموش چشم خود را با دست خود او به عنوان هدایت افکار و پاسخ. چرا او تصمیم به دوباره میرا و Jai داستان (با بازی دیپیکا پادوکن و سیف علی خان) او می گوید: “هیچ چیز جدیدی برای من می گویند. من بیشتر علاقه مند به مفهوم به جای بازیکنان است.” بنابراین نویسنده-مدیر کشف یک داستان در پویایی عشق و عاشقانه از طریق این دهه است. “من می خواهم برای فریاد زدن آن را از روی پشت بام ها را عاقبت!” او می خندد.

در این سال فیلمی به طور کامل شخصیت های جدید و اين به بعد رابطه بین سارا علی خان زو و Kartik Aaryan را Veer در حالی که نساجی در یک داستان عشق از ’90s (با شخصیت های essayed با مشخصات arushi شارما و Kartik Aaryan در دوم نقش).

شاعرانه تکرار

علی (ع) آثار مفصل از فیلم های عاشقانه – از Socha Na Tha (2005) به Tamasha (2015) – ریشه خود را در حال تلاش برای درک و باز کردن چه عشق معنی. این زمان در اطراف, اسکریپت شروع به شکل گرفتن شش سال پیش: “آن را در مورد لحظات عاشقانه از گذشته خود را – [آنهایی] که شما در مورد فکر می کنم. آنها به همان اندازه با ارزش را به شما اگر رابطه کار نکرده [را]?” تعمق به جایی که خود داستان و شخصیت های آمده از او می افزاید: “وجود یک حس خاصی از مهار است که من به عنوان یک فرد – پس از [چیزی] aspirational [به آن].”

در حالی که مدیر است که اغلب مورد انتقاد قرار برای بازگویی همان داستان علی می یابد, شعر در تکرار. “تکرار چیزی است که در داستان” او سهام “[این روابط] مانند الاستیک. بیشتر به شما کشش آنها را [جدا] بیشتر تنش وجود دارد به گرد هم می آیند.” این تصاویر پژواک به وضوح در اصل LAK – که کار عنوان شد الاستیک – آغاز می شود که در جدایی از قهرمانان آن قبل از لغزش به نوظهور سهولت میرا و Jai پیدا کردن در هر یک از دیگر در حالی که از هم جدا. فیلم آینده حمل این تم رو به جلو – به عنوان تریلر گواه به بارها memed صحنه زو قطره قطره گفتن Veer او شروع به خود را تحریک.

با زو pivoting روایت علی اذعان می کند او سوال و دغدغه در مورد عشق خود را منعکس. توصیف اعتماد به نفس و حرفه ای محور 22 سال, Ali می گوید: “[او] نمی تواند کمک کند اما به یک وضعیت رمانتیک با یک چمدان کوچک چه نسل های قبلی باید از طریق رفته است. این خلع سلاح از راه های که در آن مردم می تواند شاعرانه زیاده این دختر نمی تواند.” او اضافه می کند که ناتوانی در به ضمیمه به طور دائم با هر چیزی که امروز منجر به احساس تنهایی در میان جوانان: “[او را] تنها بیش از حد خوب [درباره] همه سر است که باید در نورد قبلی [نسل] ازدواج.” در حالی که در دهه های جداگانه فیلمساز رام خود شخصیت او را حمل بسیاری از سوالات خود را مانند “او شگفتی اگر این طبیعی است برای یک مرد و یک زن را در یک رابطه تک همسری – چیزی ذاتی سیار که در مورد به همین دلیل است که روابط کار نمی کنند و ما خودمان را سرزنش می گوید:” علی.

عاطفی شخصیت

در حالی که صدای نویسنده کتاب مشهود است او در فیلم های, علی اذعان می کند که او احتمالا بیشتر متصل به رانبیر کاپور اردن از راک استار (2011) چرا که او بر خلاف او. “او حساس اما بی رحم و بی بند – کسی دیگری را به دلیل” مدیر توضیح می دهد و اشاره کرد که چگونه اردن نیست پنهان کردن عشق خود را برای موبائل lg با وجود ازدواج “من دوست دارم که نگرش در مورد او وجود دارد بی گناهی.”

علی (ع) زنان اغلب طراحی های تغییرات جنون پری دختر رویایی – این که آیا آن را شامپانی Geet از Jab We Met (2007) و یا متحرک Sejal از واکسن Harry Met Sejal (2017) – که کمک coming-of-age of مردان آنها زوج با. وقتی پرسید که چگونه او می پردازد انتقادات اطراف خود characterisations نویسنده-مدیر می گوید: او نمی مقاوم در برابر شنیدن نظرات مردم ماند و متمرکز ماندن درست به داستان خود را. به جای علی به کسانی که نزدیک به او را برای مشاوره. مثلا 19 ساله دختر ایدا اغلب کمک می کند تا شکل خود را از ایده ها و روایت. “این تن از این فیلم می گوید:” علی به عنوان او به پایان می رسد “را به عنوان اگر من با او صحبت می کنم – یک فرد به یک فرد جوان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر