صندوق امداد به تنظیم شود تا برای کسانی که در صنعت سرگرمی

در کارناتاکا فیلم کارگران هنرمندان و تکنسین های فدراسیون تنظیم شده است برای ایجاد یک صندوق امداد به صورت روزانه دستمزد حقوق بگیران در کانادا صنعت سرگرمی که در آن صورت بخشی از تولیدات را به توقف آمده است.

در حالی که television productions هنوز هم اتفاق می افتد صنعت فیلم تیراندازی را متوقف کرده است. تصمیم به ایجاد یک صندوق برای کارگران خواهد شد که نهفته می آید یک روز پس از مشابه امداد اندازه گیری شد اعلام شده توسط تولید کنندگان صنفی هند در روز سه شنبه.

“ما تصمیم گرفته اند به درخواست وزیر و ما ستاره فیلم برای کمک به صندوق به طوری که ما می توانیم حداقل اطمینان از عرضه مواد غذایی دارو و دادن وام های کوچک به روزانه دستمزد حقوق بگیران که از دست داده اند خود را در معیشت با توجه به خاموش کردن” گفت: Ashok, رئیس جمهور, Karnataka فیلم کارگران هنرمندان و تکنسین های فدراسیون.

“ما تا به حال تجربه مشابه زمانی که دکتر Rajkumar ربوده شد و در سال 2000 زمانی که صنعت تعطیل برای طولانی مدت در اعتراض به,” او گفت:. D. R. Jayaraj رئیس کارناتاکا فیلم اتاق بازرگانی گفت: فیلم شاخه بعید است به راه اندازی مجدد تا زمانی که دولت تصمیم می گیرد به سهولت محدودیت در تجمعات و جمعیت زیادی.

“این نه تنها دستمزد روزانه کارگران است. همه درد و رنج از جمله شرکت کنندگان و تولید کنندگان است. ترین فیلم productions اجرا در پول قرض گرفته شده از بازار و بهره است و تنها در حال رشد است. شرکت کنندگان در حال رنج و زیان های بزرگ به عنوان تمام تئاتر بسته هستند” گفت: آقای Jayaraj.

“بر خلاف فیلم که منتشر می شود موکول, تلویزیون را نشان می دهد مهم برای پر کردن اعتبار. ما در تماس با تمام کانال های و اگر این وضعیت بیشتر بدتر ما نیز متوقف خواهد شد productions برای یک هفته” گفت: S. V. Shivakumar رئیس کانادا تلویزیون انجمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر