تسکین می رسد سابق نگا افراط گرایان

مردم محلی در مانیپور را Senapati منطقه در روز جمعه bailed اعضای ناسیونال سوسیالیست شورای Nagalim از بحران مواد غذایی با توزیع بیش امداد مواد. این لباس نیز به نام ناسیونال سوسیالیست شورای Nagaland-Isak Muivah (NSCN-IM).

تسکین مواد شامل برنج و حبوبات و اقلام حفاظت شخصی مانند ماسک و دست sanitisers. این شد ارائه شده به اعضای این لباس را Huthrong تیپ در نزدیکی ستاد منطقه Senapati شمال ایمفال.

ظریف پیام

این جامعه مدنی است که از عهده ابتکار همچنین انتقال یک پیام به NSCN-IM کادر. جدا از مواد غذایی آنها استعداد کادرهای دانه های گیاهی و کشاورزی ابزار برای استفاده از مولد از زمان و در طول مستند.

“توسعه برنامه اولین از نوع خود است. آن را لمس حسن نیت در آن زمان یک بیماری همه گیر برای ایجاد صلح و آرامش” گفت: K. S. پل لئو رئیس جمهور سابق ایالات نگا شورای اسلامی که به رهبری ابتکار عمل.

امداد توزیع به تعداد نامشخص NSCN-IM کادر مشخص شده بود عملکرد توسط گورو Rewben Mashangva محبوب خواننده عامیانه که خواند تازه تشکیل شده “بیایید این مستند خاطرات با هم”.

اعضای NSCN-IM تحت یک توافق آتش بس پس از جولای سال 1997 بوده است زندگی کردن آرایه ای از سالانه یا ماهانه “مالیات” در وضع معامله گران حمل و نقل, دولت و کارکنان بخش خصوصی و همچنین کشاورزان است.

چنین مالیات شروع به خشک از ماه مارس یک ماه پس از همه گیر زده هند است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>