Reliving عدن در حالی که آرامش بخش با خانواده: V. V. S. Laxman

نابغه است در محل کار, اما در های مختلف ورزشی. Cricketing بزرگ V. V. S. Laxman که در تلاش است دست خود را در تنیس روی میز که به میزبانی ‘VVS جام’ در صفحه اصلی شامل اعضای خانواده خود را.

“این خوب است که با بچه ها در چه بدیهی است که طولانی ترین فرار از زندگی حرفه ای من هر چند برای تاسف دلیل که تمام جهان در حال مبارزه با COVID-19 گفت:” 45 ساله Laxman در یک چت با هندو در روز شنبه.

همچنین بخوانید: لطمه می زند بیش از سال 2001 کلکته از دست دادن می گوید Ponting

فعال بودن

پرسید: چگونه او صرف زمان در طول این مستند گفت: “ما در حال بازی تنیس روی میز, carrom و شطرنج. این مهم است که به طور فعال به ویژه هنگامی که شما در حال محدود در داخل خانه.

“من بیشتر از این شکستن با خواندن کتاب و تماشای فیلم و برخی از cricketing لحظه ها از جمله خود من. کل خانواده را دیدم کلکته آزمون نوبت — 281 مقابل استرالیا در سال 2001 دوباره. آن است که یک احساس متفاوت به تماشای آن را در حال حاضر به عنوان بچه ها بزرگ شده اند گفت:” شیک رودخانه.

“ما همچنین لذت تماشای من ODI صد در لاهور (2004) و 2007 ژوهانسبورگ آزمون پیروزی (جایی که او به ثمر رساند بسیار مهم 73 در دوم نوبت).”

همچنین بخوانید: شرایط فشار کردم بهترین نتیجه را از من می گوید Laxman

کریکت در خانواده اجرا می شود به عنوان Laxman پسر Sarvajit نشان داده است استعداد به ثمر رساندن دو نیمه قرن ها در حیدرآباد انجمن کریکت (HCA) لیگ به تازگی.

یک ورنر فن

“پسر من یک چپ دست و یک فن از دیوید وارنر. او به نظر می رسد به لذت بردن از بازی خود را. من در تلاش به او آموزش چند چیز در هنر پنبه حلاجی شده” گفت: Laxman. “بدیهی است که او نمی باید یک مربی بهتر از پدر!”

در مورد آوردن تا کودکان خود را, او گفت:: “ما در حال تلاش برای تلقین ارزش آموزش آنها را به همه چیز را برای اعطا و همچنین می تواند خوب انسان است.

“این است که لذت بخش ترین مرحله است. زمانی که من در شهر قبلا بودم یا مشغول تعهدات من و یا همسرم Sailaja بود مشغول برنامه در 1 نوبت بازی مدرسه آغاز شده توسط ما.”

Laxman نیز در های مختلف آگاهی مبارزات جذاب برای شهروندان به ماندن در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید