به یاد داشته باشید آنچه اتفاق افتاده در گجرات: BJP MLC به AIMIM رهبر

ضربه در AIMIM رهبر وارث پاتان خود ’15 کرور مسلمانان می تواند سنگین در 100 کرور’ اظهار ماهاراشترا BJP قانونگذار Girish Vyas گفت: “باید به یاد داشته باشید آنچه اتفاق افتاده در گجرات.

آقای Vyas که یک MLC و BJP سخنگو همچنین خواست جامعه مسلمان برای تحریم افرادی مانند آقای پتان و “آنها درس بگیریم”.

“جوانان و میهن پرستان از این کشور و هر کارگر از BJP آماده را در خور پاسخ به وارث پاتان در همان زبان او استفاده کرده است” آقای Vyas گفت: در روز جمعه.

“ما در حال تحمل و صبور اما این نه به آن معنا که ما نمی توانیم با آنها برخورد کند. به یاد داشته باشید گجرات حوادث اتفاق افتاده در Kalupur. اگر آنها را که به حساب…من احساس مسلمانان وجود دارد امروز به جرات ظهور دوباره” او گفت:.

آقای Vyas ظاهرا اشاره به سال 2002 پس از دهلا شورش در گجرات که در آن بیش از 1000 نفر عمدتا از اقلیت جامعه کشته شدند.

“ماهاراشترا وزیر (Uddhav Thackeray) باید اقدام علیه Pathan برای فتنه و دولت هند باید او را به پاکستان,” او اضافه شده است.

آقای Vyas که از Nagpur جرأت آقای پتان برای آمدن به شهرستان خود را.

“ما را آرایش مناسب برای شما. آیا شما فکر می کنم ما در حال پوشیدن النگو? ما آماده برای مقابله با شما. اما ما احساس می کنیم که باید وجود داشته باشد هر گونه ناهماهنگی در جامعه,” او گفت:.

“ما درخواست جامعه مسلمان به تحریم چنین افرادی است. جامعه باید آموزش های مناسب درس برای کسانی که در حال تلاش برای ایجاد ناهماهنگی در جامعه” آقای Vyas اضافه شده است.

در حالی که پرداختن به یک ضد شهروندی (متمم) قانون (CAA) تجمع در Kalaburagi در شمال کارناتاکا در فوریه 16, Pathan تا به حال گفته که “ما باید با هم حرکت می کند. ما را به آزادی (آزادی) چیزهایی که ما نمی تواند با درخواست ما باید آن را با زور به یاد داشته باشید آن…(ممکن است ما) 15 کرور اما در حال سنگین در 100 (کرور) به یاد داشته باشید آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>