Remo Fernandes می پرسد: “زمانی که شما یاد بگیرند ؟’ در آهنگ جدید

در 66 سال Remo Fernandes شده است بسیاری از چیزها است. مسلما پیشگام هند پاپ موسیقی در سال 1980 — او انجام شده با اعضای گروه از ملکه Jethro Tull و Led Zeppelin و در جشنواره هند در مسکو; شده است یک نام تجاری سفیر بین المللی نوشابه تجاری; یک دریافت کننده Padma شری; کمیسیون انتخابات هند را به جوانان آیکون برای رای گیری اخلاقی; خواننده که تا به حال یک نخست وزیر نوشتن در تمجید او آهنگ “سلام راجیو گاندی’; صدای hummable ‘Humma Humma’ (هندی) در مانی راتناما را در بمبئی; قهرمان کنکانی و پرتغالی آهنگ از هند غربی حاشیه و مردی که همچنان به موسیقی, آیکون, از خانه اش در ایالت گوا. Remo هنوز strums گیتار آکوستیک خود آواز از چیزهایی که همیشه اهمیت به او — در راه عشق به زندگی و جهان است.

در مارس 17, Remo است که در مستند با خانواده اش در 200 سال-خانه های قدیمی در Siolim گوا منتشر شده در یوتیوب ‘هنگامی که شما یاد بگیرند؟’, یک آهنگ در نژاد بشر است.

بیش از تلفن در یک صدا بود که بخشی از این رشد تا سال بسیاری از Gen-X-ers در هند, Remo می گوید: “این یک ‘پوشیدن ماسک خود را, شستن دست های خود را ماندن در خانه’ آهنگ. آن هم نه یک “دعا کنید و خدا شما را نجات دهد’ آهنگ. این آهنگ در مورد رفتار انسان — در قبل ، حین و پس از همه گیر.”

 

Remo که صرف سه-چهار ماه در سال در گوا و بقیه در پرتغال تشکیل شده موسیقی و متن ترانه برای آهنگ در نیم ساعت را در طول دوره از یک شب. آن را نمایش یک مرد — صدای (حتی falsetto) آکوستیک-الکتریک-باس, گیتار الکتریک, پیانو, درام نویسی و تصویری جهت هستند ، این ویدئوگرافی است که توسط پسر او و یونس با برخی از اضافی آرشیوی و زمان, هوای آزاد, فیلم و صحنه خالی گوا به ضرب گلوله توسط یک رشته توریست آلمانی در ماه مارس در حالی که در حال تخلیه.

در این ویدئو به ضرب گلوله در داخل و اطراف Maison Bailon, Remo, زیبا, خانه, رنگ زرد قابل توجه و burnt sienna. Remo حرکت در اطراف آن آواز از چمن تماشا سگ خود را (یک بوکسور به نام علی) خود را گربه Mr Snuffles و Pashmina تعقیب یکدیگر شوخی; در اتاق خواب خود را, پا دراز با یک نسیم ملایم وزش باد از طریق پنجره. او معاملات خود را آبی دور-rimmed عینک برای آنهایی که طلا و حرکت به استودیو خود را در ریف گیتار به خارج از vibes از 70s گروه راک در یک گاراژ.

“انسان هرگز آموخته آن درس… از گذشته آفت گذشته جنگ های گذشته میباشند. ما سرزنش مردم بر اساس دین و نژاد. و هیچ کس می خواهد به گوش دادن به کلیشه ‘عشق پاسخ است’. اما این پاسخ است — عشق به مردم عشق به سیاره… می گوید:” Remo که در حال حاضر کار بر روی خاطرات خود و همه را به انجام این ماه در یک کنسرت با گروه مایکروویو Papadums. در 2019, Remo منتشر شد ترزا و زاغه ادم بیکار و تنبلیک اپرا ادای احترام به مادر ترزا با 26 آهنگ و دو instrumentals.

‘هنگامی که شما یاد بگیرند ؟’ یک جاذب آهنگ با مشخصه صدای خود را شاد آهنگ از 90s و پراکنده است با این افکار و چشمک می زند از یک گوا است که بیبهره از آن carnivals همبورگ کلاه–پوشیدن مردان و فنی ناشی از خواب نیمروز. این سفر از طریق سیاه و سفید عکس از کلیسای بانوی ما از مفهوم معصوم و دیگر معماری قطعاتی از روز از فاتحان می آید و برای استراحت به آرامی سوسو زننده حرا-laced مرداب در غروب آفتاب. و در آن آرام خش خش از این ستاره ها-پشت سر هم درختان نخل منعکس شده در یک ماه-رودخانه, شما می توانید بشنوید که “عشق پاسخ است’.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>