از راه دور یادگیری هیچ سرگرم کننده برای این روستاها در اعماق جنگل

به خاک سپرده عمیق در جنگل نزدیک به 3 ، 000 ساکنان Achencoil به عادت مکرر کاهش قدرت.

سبک ترین نم نم باران می تواند ضربه محکم و ناگهانی قدرت خط انداخت روستا به تاریکی برای ساعت های طولانی گاهی اوقات روز. در طول موسمی 2019 آنها چپ با برق برای نزدیک به یک هفته یک مشکل جزئی در مقایسه با ماه خاموشی در گذشته است.

Achencoil و Achencoil Kshetram اول دو بخش آینده تحت Aryankavu panchayat استفاده می شود به در نظر گرفتن 24×7 قدرت عرضه یک لوکس. اما در حال حاضر کودکان خود را, بسیاری از آنها را دانش آموزان دولتی فنی و حرفه ای بالاتر متوسطه Achencoil هستند که پیدا کردن آن دشوار است برای مقابله با کلاس های آنلاین و آموزش از راه دور روش. “ما تلاش کرده اند برای پرداختن به این موضوع برای مدت طولانی, اما ویژگی های چالش بیش از حد بزرگ است. این دو بخش حدود 45 کیلومتر از این روستا مقر و آن را به ساعت برای رسیدن به آنجا از طریق جنگل. آن را یک وظیفه برای دولت کرالا برق مدیره پرسنل به شناسایی مشکل در باران و تعمیر کابل می گوید:” R. Pradeep رئيس جمهور Aryankavu grama panchayat.

ناکافی منابع

هر چند مقامات مدرسه را مرتب مجموعه های تلویزیونی در نزدیکی کتابخانه و anganwadi آن است که کاملا کافی به پل شکاف دیجیتال. “اگر آنها را از دست ندهید کلاس و تکرار جلسه با توجه به قطع برق تنها گزینه ای است که به تماشای ضبط شده کلاس در یوتیوب. اما پس از آن نیمی از دانش آموزان هیچ دسترسی به گوشی های هوشمند و یا لپ تاپ می گوید:” مدیر مدرسه D. S. مانو. او همچنین اشاره می کند که این سیستم بسیار موثر است وقتی که می آید به دانش آموزان کلاس های پایین تر. “این آسان نیست برای تعامل با آنها را عملا و یک کلاس را به دانش آموزان در سطوح مختلف است. آنها نیاز به توجه فردی و در حال حاضر ما قادر به ارائه آنها است.”

برای کلاس 12 دانش آموزان مدرسه تشکیل یک گروه واتساپ ارائه جلسات ویژه پس بیشتر نیست راحت با درس در انگلیسی. “در کلاس 12, وجود دانش آموزان است که گوشی و از ما خواسته برخی از همکلاسی های برای کمک به آنها را با به اشتراک گذاشتن یادداشت ها.” در همان زمان که مدرسه نمی تواند پیاده سازی همان استراتژی در همه طبقات از نیمی از دانش آموزان هیچ گوشی های هوشمند است. “حداقل 150 نفر از دانش آموزان هستند نه بخشی از گروه های آنلاین و ما تنها سه معلمان از حضور در کلاس درس 1 تا 10. با تمام پايان نامه ها و کاستی به طور منظم کاهش قدرت مطالعات خود را به احتمال زیاد به رنج می برند,” او می گوید.

عدم وجود نظارت بزرگسالان است یکی دیگر از چالش های مواجه شده توسط مقامات مدرسه به عنوان بسیاری از کودکان خود را هنگامی که پدر و مادر خود را ترک برای کار. “ما می توانیم اطمینان حاصل شود آنها از حضور در کلاس های مجازی و برخی از آنها در حال حاضر شروع به آنها پرش. اکثریت دانش آموزان از خانواده های محروم و حدود 50 درصد از آنها متعلق به برنامه ریزی قبایل.”

معلمان نیز در تلاش برای باز کردن یک کانال ارتباطی با پدر و مادر 300-به علاوه دانش آموزان است. “پدر و مادر بسیاری از آنها روزانه-دستمزد کارگران هیچ نظری ندارم که چگونه به برقراری ارتباط با معلمان از طریق واتساپ و در حال حاضر ما نمی تواند فکر می کنم از هر جایگزین دیگری” او می افزاید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید