‘حذف برنامه های تحویل مواد غذایی کمک کرده و با کاهش وزن’: Simon K King

بیش از زمان در طول مستند ساخته شده است این امکان را برای کسانی که با طولانی نشده به اهداف تناسب اندام در نهایت به عقب بر گردیم در مسیر.

در فیلم تامیل صنعت دنبال اخبار از بازیگر Vidyullekha رامان فیزیکی تحول آن است که در حال حاضر به نوبه خود از آهنگساز سیمون K شاه که در زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن اخبار خود را از دست دادن وزن.

در یک تصویر که او توییتی آهنگساز نوشت: “می خواهم به دانستن آنچه که من تا پناهگاه برای چهار ماه گذشته???”

با توجه به نماینده خود سیمون دهکدهای از دست داد 24 کیلوگرم در گذشته بیش از چهار و نیم ماه. در بیانیه ای Kolaigaran آهنگساز توصیف تناسب اندام خود را به سفر به عنوان یک “عمل تصادفی” و این که تمایل به ریختن 24 کیلوگرم آغاز شده به عنوان یک “هدف کوچک”.

“من با تصمیم گیری از دست دادن فقط سه کیلو,” او می گوید و اضافه می کند “…که از دست دادن وزن بود انگیزه برای ادامه.”

سیمون در ادامه می گویند که او هرگز همگانی سلامت خود را. خار زمانی رخ داد که مواد غذایی گزینه های تحویل شد به حالت تعلیق در اوایل مستند.

“این مستند من را مجبور به خوردن غذا خانه پخته. زمانی که من شاهد نتایج مثبت من حذف این مواد غذایی تحویل برنامه های من معتاد به از تلفن من, خداحافظی کردن به مواد غذایی آشغال و شروع یک روال تمرین,” او می گوید.

با ورزشگاه بیش از حد تعطیل با توجه به مستند سیمون تصمیم به دنبال آموزش فاصله با شدت بالا (HIIT) تمرینات. “من به دنبال یک سه بار در هفته HIIT معمول پس از دو روز وزش قلبی و تحرک تمرینات,” او اضافه می کند.

این آهنگساز در حال حاضر در پس زمینه نمره Kabadadaariبه کارگردانی Pradeep Krishnamoorthy که ستاره سبی Sathyaraj و ناندیتا Swetha و در یکی دیگر از untitled تولید با Kolaigaran مدیر اندرو لوئیس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>