گزارش admonishes NCPCR برای آن شاهین باغ بخشنامه

کمیسیون ملی حمایت از حقوق کودک (NCPCR) بخشنامه به دنبال مشاوره برای کودکان در شاهین باغ تلاش در “خفقان صدای خود” و “هدف” جامعه خود استدلال می کند یک گزارش تهیه شده توسط تحصيلات و محققان که برای بازدید از اعتراض سایت و ثبت شهادت بسیاری از مادران در حال حاضر وجود دارد.

“نفرت و سوء ظن هدفمند در جامعه مسلمان چیزی است که کودکان در معرض بودن به از طریق تلویزیون و رسانه های اجتماعی. که به نظر می رسد به یک واقعیت بزرگتر که NCPCR باید نگران – در مورد کودکان و یادگیری در یک محیط جمعی قطبی شدن و سیاسی بیان نفرت تبدیل شده است که جديد ‘عادی’ و به خصوص در زمان انتخابات می گوید:” این گزارش.

آن است که بر اساس مشاهدات ميدانی از محققان و تعامل با کودکان و زنان و دیگران در شاهین باغ و شامل دیدگاه های مطرح شده توسط کارشناسان در یک میزگرد در اوایل این ماه. مطالعه ارائه شده به NCPCR در فوریه 9. نویسندگان شامل Poonam Batra, استاد, آموزش و پرورش, دانشگاه دهلی مونیکا Gupta, گروه آموزش و پرورش ابتدایی در Gargi کالج دانشگاه دهلی و Chetan Anand, پژوهش, پژوهشگر, تاتا موسسه علوم اجتماعی, Mumbai. میزگرد شامل Shanta سینها, اولین NCPCR رئیس و Amit Sen ارشد, کودک و نوجوان, روانپزشک, در میان دیگران.

آن ادعا میکند که NCPCR موفق به انجام کار خود را در حمایت از کودکان پلیس جنایات در اوتار پرادش و سکوت کردن در این موضوع از پلیس بازجویی کودکان در فتنه در کارناتاکا را بیدر و همچنین در برابر شایع سوء استفاده جنسی در این کشور است. این مطالعه همچنین اشاره می کند که با سفارش جنوب دهلی نو منطقه بازپرس برای شناسایی کودکان و اطمینان از مشاوره بر اساس یک “ناشناس شکایت” و بدون انجام تحقیقات خود را در این کمیسیون نقض قوانین خاص خود را دارد. به عنوان در هر NCPCR قوانین شکایت باید “روشن و خوانا و نه مبهم ناشناس و یا pseudonymous”.

نویسندگان می گویند که آن را در واقع NCPCR است که در معرض کودکان به تروما با دادن چنین مضر احكام است.

“برای این کودکان سایت امن است چرا که پدر و مادر خود هستند وجود دارد و جامعه وجود دارد. کودکان بی خطر هستند, آنها, جذب بهترین میهنی ارزش و یادگیری اهمیت صحبت کردن در برابر درک بی عدالتی است. هیچ یک از این می تواند در برابر ضربه. به می خواهید به کودکان برای مشاوره بدون هر نوع ارزیابی بدون هر نوع بحث به خودی خود تکان دهنده شاید پس از سانحه.”

محققان دریافتند که کودکان در اعتراض سایت با حضور در مدرسه خود را به طور منظم و به اندازه کافی فضای امن در شاهین باغ مانند موقت اتاق مطالعه و همچنین به عنوان یک کتابخانه و دیده می شود می تواند با شرکت در فعالیت هایی مانند طراحی و نقاشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر