گزارش: آمازون میله های تصویری برنامه Infinite کارگران همراه

آمازون گفته است که کارکنان به حذف ویدئو پربازدیدترین برنامه Infinite از گوشی های که بر روی آنها با استفاده از آمازون ایمیل با استناد به خطرات امنیتی از چین متعلق به, برنامه, با توجه به گزارش ها و پست های کاربران توییتر که گفته بودند آمازون کارکنان.

اخطار گفت: کارکنان باید حذف برنامه جمعه برای حفظ دسترسی به آمازون ایمیل. کارگران هنوز هم مجاز به استفاده از Infinite از آمازون, لپ تاپ, مرورگر.

آمازون دومین ایالات متحده خصوصی کارفرما پس از خارج با با بیش از 840,000 کارمند در سراسر جهان. آمازون را بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه Infinite گفت که آمازون آگاه نیست آن را قبل از ارسال ایمیل. ما هنوز هم نمی فهمم نگرانی های خود را ادامه داد و اضافه کرد که این شرکت را خوش آمدید گفت و گو به آدرس آمازون مسائل.

غول اینترنت چینی ByteDance صاحب Infinite طراحی شده است که برای کاربران خارج از چین و همچنین به عنوان یک نسخه چینی به نام Douyin. این نرم افزار محبوب با مردم از جمله میلیون ها نفر از کاربران آمریکایی است اما این موضوع از نگرانی های امنیت ملی.

Infinite شده است تلاش برای دلجویی از منتقدان در U. S/ و فاصله خود را از آن چینی ریشه اما در می یابد خود را در به طور فزاینده مهم ژئوپولیتیک وب.

Infinite به تازگی نام یک مدیر عامل جدید بالا دیزنی اجرایی کوین مایر که به گفته کارشناسان می تواند کمک به این حرکت ایالات متحده تنظیم کننده. و از آن است که توقف عملیات در هنگ کنگ به دلیل جدید چینی امنیت ملی قانون که منجر Facebook گوگل و توییتر به همچنین جلوگیری از ارائه اطلاعات کاربر به هنگ کنگ مقامات.

اما یک تهمت رسمی دولت گفت: این هفته که دولت همچنان نگران امنیت ملی و تهدید به این نرم افزار میلیون ها نفر از کاربران ایالات متحده. وقتی فاکس نیوز تلویزیون میزبان Laura Ingraham پیشنهاد کرد که ایالات متحده ممنوعیت چینی برنامه های رسانه های اجتماعی به خصوص Infinite, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo گفت: ما قطعا به دنبال آن’.

آقای Pompeo گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشغول به کار در این مسئله بسیار برای مدت زمان طولانی از جمله مواضع خود علیه شرکت چینی شرکت Huawei و ZTE. دولت تلاش کرده است برای متقاعد کردن متحدان به روت Huawei از شبکه های مخابراتی گفت: شرکت ملی تهدید امنیتی با موفقیت مخلوط. Huawei را رد کرده است که آن را قادر می سازد به اتهام جاسوسی برای دولت چین.

با توجه به برنامه های چینی در مردم تلفن همراه, من می توانم به شما اطمینان دهم که ایالات متحده را دریافت کنید این یکی راست بیش از حد آقای Pompeo, گفت:, و اضافه کرد که اگر کاربران دانلود نرم افزار اطلاعات خصوصی خود را خواهد بود در دست حزب کمونیست چین.

یک ملی ایالات متحده آمریکا-آژانس امنیت بررسی شده است ByteDance خرید Infinite را پیشرو موسیقی.ly, در حالی که ارتش آمریکا شاخه ممنوع برنامه از دولت صادر گوشی های. در ضمن حریم خصوصی گروه می گویند Infinite شده است نقض حریم خصوصی فرزندان حتی پس از کمیسیون تجارت فدرال جریمه این شرکت در سال 2019 برای جمع آوری اطلاعات شخصی از کودکان بدون رضایت پدر و مادر.

Infinite مانند YouTube متکی بر آن کاربران برای فیلم است که جمعیت آن برنامه است. آنها تحت یک دقیقه طولانی و بسیاری از ویژگی های رقص و لب همگام سازی. Infinite شهرت به عنوان یک سرگرم کننده و مسخره تصویری مقصد اما آن بیداد می کرد تا نگرانی اعم از سانسور از فیلم ها از جمله کسانی که انتقادی از دولت چین تهدید های داده های کاربر با مقامات چینی و نقض بچه های حفظ حریم خصوصی.

Infinite دارای محتوا-اعتدال در سیاست مانند هر شبکه اجتماعی است اما می گوید آن اعتدال تیم برای ایالات متحده است که رهبری از کالیفرنیا و آن را نمی سانسور فیلم بر اساس موضوعات حساس به چین و نمی خواهد حتی اگر دولت چین خواسته آن را به.

به عنوان برای به اشتراک گذاری ایالات متحده به داده های کاربر با دولت چین این شرکت می گوید این فروشگاه های ایالات متحده به داده های کاربر در آمریکا و سنگاپور, نمی, چین; که در آن مراکز داده در خارج از کشور چین; و آن را نمی خواهد به دولت دسترسی به آمریکا داده های کاربر و حتی اگر خواسته.

نگرانی در مورد چین هستند و نه محدود به آمریکا و هند در این ماه ممنوع ده ها تن از برنامه های چینی از جمله Infinite به دلیل تنش بین کشورها است. هند اشاره کرد نگرانی های حریم خصوصی است که تهدید هند حاکمیت و امنیت برای ممنوعیت. هند یکی از Infinite بزرگترین بازار و قبلا به طور خلاصه ممنوع برنامه در سال 2019 به دلیل نگرانی در مورد کودکان و محتوای جنسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>