درخواست همسرم, سبک سگی تماس بگیرید مجمع جلسه اما او در عین حال به تصمیم می گیرید و می گوید راجستان سانتی متر Gehlot

راجستان وزیر Ashok Gehlot روز جمعه گفت که او ساخته شده است یک درخواست به فرماندار Kalraj Mishra در پنج شنبه شب به تشکیل یک مجمع جلسه از دوشنبه (27 ژوئیه) اما فرماندار بود هنوز به یک تصمیم.

“ما موفق به درک کنند که چرا او نمی گرفتن یک تصمیم حتی پس از من دست بیش از یک نامه به او با درخواست رسمی. او تحت فشار” خواسته آقای Gehlot. او در گفتگو با خبرنگاران در خارج از هتل که در آن MLAs از Gehlot اردوگاه در حال منزوی.

وزیر می گوید که او همراه با کنگره MLAs شد رفتن به راج Bhavan به درخواست فرماندار یک بار دیگر برای تشکیل جلسه مجلس در حالی که اقدام به عنوان یک قانون اساسی قدرت. “عمل با توجه به وجدان خود. نمی آیند تحت هر کسی فشار,” او می گوید.

“ما می خواهیم برای رفتن به طبقه از خانه و اثبات ما اکثریت. حتی پیشنهاد شده در طول های اخیر جلسات دادگاه. ما یک اکثریت. اگر فرماندار نیست تماس بگیرید جلسه مجلس و مردم از دولت کل دراز محاصره به راج Bhavan ما نمی خواهد مسئول” آقای Gehlot گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>