این Waltair بخش از سواحل شرق راه آهن (ECoR) آغاز شده است و عملیات های مسافری رزرو سیستم (PRS) شمارنده در 34 مکان بیش از این بخش و همچنین آغاز عملیات Yatri بلیط Suvidha Kendra (YTSK) شمارنده در 10 مکان.

در حالی که 90 درصد از بلیط در قطار ویژه هستند که رزرو آنلاین در این مکان در حال چرخش در شمارنده برای باقی مانده اسکله. بازپرداخت شمارنده برای لغو بلیط ها نیز برنامه ریزی به عمل در یک روش مرحله به مرحله از دوشنبه. اقدامات مناسب گرفته شده اند برای اجتماعی فاصله با رسم دایره در شمارنده. ما در حال ایجاد آگاهی عمومی به استفاده از ماسک و حفظ بهداشت فردی برای جلوگیری از انتقال coronavirus می گوید بخشی از راه آهن مدیر Chetan کومار Shrivastava.

مسافران باید به دنبال مربوطه دولت سلامت پروتکل برای COVID-19 پیشگیری و هیچ پتو و ملافه ها ارائه خواهد شد در قطار و مسافران ممکن است ترتیبات خود را به او اضافه شده است.

بخش تولید 37,000 ماسک و 1600 لیتر sanitiser بود که توزیع به کارکنان و افسران و کارکنان قراردادی مشغول در راه آهن محل.

رزرو انجام خواهد شد برای قطار ویژه که اعلام شد از ژوئن 1 به 30 است.

این قطار خواهد بود با اجرای این سایت متعلق به صندلی با پست عادی/اکسپرس و سریع قطار کرایه. 2 کلاس کرایه شارژ خواهد شد برای مسافران سفر در کل کلاس دوم مربیان با محفوظ اسکله. هیچ حمایتی بلیط قطار اجازه خواهد داشت به جز چهار دسته از Divyangjan و 11 دسته از بیمار سازش است.

در این بخش اجرا شده است هشت Shramik قطار ویژه برای بیهار و Odisha که انجام شده بیش از 10 ، 000 کارگران مهاجر. این بخش نیز در حال اجرا بسته اکسپرس قطار و قطار کالا برای اطمینان از تامین کالاهای اساسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی