احترام به حقوق مردم در قرنطينه: سازمان ملل متحد

دولت با استفاده از مستندات و قرنطينه به مبارزه مرگبار جدید کروناویروس (COVID-19) باید اطمینان حاصل شود حقوق مردم احترام گذاشته و جلوگیری از عواقب ناخواسته, سازمان ملل متحد, حقوق نیروهای مسلح گفت: در روز جمعه.

 

میشل باشله گفت: پاسخ به COVID-19 باید کرامت انسانی و حقوق در مرکز آن است. دفتر او گفت: مستندات ، quarantines و اقدامات مشابه “همیشه باید در انجام دقیق مطابق با استانداردهای حقوق بشر و در راه است که لازم و متناسب”.

خانم باشله نظر آمد که تعداد افراد آلوده در سراسر جهان نزدیک 1,00,000 در سراسر 85 سازمان ملل با بیش از 3,300 زندگی از دست داده است.

اکثر مرگ و میر و عفونت ها در چین جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته باعث این کشور به قرنطینه کل شهرستانها به طور موقت تعطیل کارخانه ها و مدارس به طور نامحدود.

 

این بیماری همه گیر است پس به تقریبا 90 کشور ، wreaking ویران در کسب و کار بین المللی, گردشگری, رویدادهای ورزشی و مدارس – با تقریبا 300 میلیون دانش آموز به خانه فرستاده می شود در سراسر جهان.

“به عنوان یک پزشک, من درک می کنم نیاز به طیف وسیعی از اقدامات برای مبارزه با COVID-19 و به عنوان یک رئیس دولت من درک می کنم اغلب تعادل دشوار است که سخت گیری نیاز به کار گرفته می شود,” خانم باشله گفت. “با این حال ما تلاش برای مبارزه با این ویروس کار نمی کند مگر اینکه ما آن را رویکرد کلی نگر.”

او گفت: بیشترین آسیب پذیر باید حفظ شود به خصوص کسانی که با درآمد پایین و افراد مسن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>