تجدید حیات از ویروس در اروپا به عنوان محدودیت به, هشدار می دهد که

اروپا شاهد افزایش coronairus (COVID-19) موارد پس از کشورها شروع به کاهش محدودیت ها با هدف مهار گسترش بالقوه کشنده, ویروس, سازمان بهداشت جهانی گفت: در 1Thursday.

“هفته گذشته اروپا شاهد افزایش هفتگی موارد برای اولین بار در ماه” که مدیر منطقه ای اروپا هانس Kluge به خبرنگاران گفت:.

او گفت: بیش از دو دوجین از کشورها در اروپا دیده بود resurgences از این ویروس مرگبار است.

“سی کشورها شاهد افزایش جدید تجمعی موارد بیش از دو هفته گذشته. در 11 از این کشورها تسریع انتقال رهبری را بسیار مهم و تجدید حیات است که اگر سمت چپ بدون کنترل را فشار سیستم های سلامت به آستانه یک بار دیگر در اروپا” هشدار داد.

آقای Kluge نیست شناسایی کشور با نام و ارائه دقیق اعداد.

عمده شکست

آلمان آغاز شد که کاهش اقدامات حدود هفت ماه پیش است اما یک کشور است که دچار یک عقب نشینی عمده.

در روز سه شنبه آن reimposed مستندات در بیش از 6,00,000 مردم در دو منطقه در غرب این کشور پس از شیوع در کشتارگاه آلوده بیش از 1500 نفر از کارگران.

پرتغال نیز اعمال محدودیت های جدید در داخل و اطراف پایتخت آن در روز سه شنبه.

آقای Kluge اشاره کرد که منطقه اروپا بود گزارش کاهش نسبت جهانی موارد از قبل در این سال به عنوان همه گیر بازدید آمریکا با نیروی کامل اما اروپا همچنان ادامه دارد به گزارش نزدیک به 20 ، 000 مورد جدید و بیش از 700 جدید مرگ و میر روزانه.

آقای Kluge در عین حال با نام بردن از لهستان و آلمان و اسپانیا و اسرائیل خود را برای واکنشهای سریع به شیوع بیماری در مدارس معادن زغال سنگ و تولید مواد غذایی تنظیمات در هفته های اخیر.

“که در آن جدید خوشه از موارد به نظر می رسد این کنترل شده است از طریق سریع و هدفمند ضروری است. این خبر بسیار خوبی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>