بازگشت به دادگاه باز پس از مستند وکلا اصرار CJI

دادگاه عالی کانون وکلای دادگستری در نامه ای به رئیس دادگستری هند و دیگر قضات دادگاه در روز شنبه که جلسه از موارد از طریق ویدئو کنفرانس نباید تبدیل به جدید “عادی” و به جای باز کردن سیستم دادگاه حتی پس از قفل برداشته شد.

همچنین بخوانید: دیوان عالی کشور به رفتن در حالت دیجیتال برای اجتماعی فاصله

“هنگامی که مستند برداشته شده است و هنگامی که وزارت بهداشت مجوز, باز کردن جلسات دادگاه باید شروع با اجتماعی فاصله هنجارها و جمعیت اقدامات مدیریت ساخته شده اجباری در دادگاه محل. زنده جریان و رونویسی از دادگاه نیز باید انجام شود همراه با باز کردن جلسات دادگاه” یک قطعنامه گفت.

این قطعنامه گفت: زنده جریان از جلسات باید شروع کنید حتی در طول مستند. زخم مراجعه کننده به دادگاه 1966 قضاوت در Naresh Shridhar Mirajkar مورد بود که گفت: “اعتماد به نفس عمومی در اجرای عدالت است که از چنین اهمیت زیادی که وجود دارد می تواند هیچ دو نظرات در گسترده گزاره است که در تخلیه خود به عنوان توابع قضایی دادگاه, دادگاه باید به طور کلی شنیدن باعث باز و باید مجوز عمومی ورود به دادگاه”.

آن را در سال 2018 است که دادگاه برگزار شد و در آن Swapnil Tripathi قضاوت که “زنده جریان از دادگاه رسیدگی به یک فرمت از اصل باز دادگاه”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>