Telangana درآمد کارکنان خدمات انجمن (TRESA) را به شدت محکوم بالا دست رفتار پلیس نسبت به روزنامه نگاران بودند که از رفتن به خانه بعد از وظیفه خود را در شب دوشنبه.

باعث تاسف است که رسانه ها و افرادی که مشغول به کار بودند round-the-clock برای ایجاد آگاهی در مورد گسترش COVID-19 و انجام بهترین خود را برای غلبه بر بحران کنونی هدف قرار گرفتند توسط پلیس است.

این TRESA همچنین گفت که بی ادب رفتار پلیس متوقف شده که وسایل نقلیه tahsildars و دیگر عواید کارکنان شاغل به کار در شرايط اضطراري ایجاد اضطراب در میان کارکنان. پلیس نمی خرد شدن و حتی پس از روزنامه نگاران و درآمد بخش کارکنان خود را نشان داد بخش و وظیفه کارت های هویت آن گفت..

TRESA جمهور Vanga Ravinder ردی و دبیر Gautam K. کومار در بیانیه صادر شده در اینجا در روز سه شنبه گفت که برو صادر شده توسط دولت به معافیت به رسانه ها افراد و کارکنان از خدمات ضروری به تخلیه وظایف خود را به رغم مستند در دولت است.

وزیر K. چاندراسکار رائو خود را قاطعانه اعلام کرد در سخنرانی خود در کنفرانس رسانه های که رسانه ها افراد در هر نقطه می تواند برای پوشش اخبار. هنوز آن اسفناک است که برخی از نیروهای پلیس بودند رفتار غیر مسئولانه و بالا دست به شیوه ای.

در زمانی که هر یک باید کار unitedly در زمان بحران و به جای ارائه ایمنی و امنیت برای مردم برخی از نیروهای پلیس بودند رفتار به عنوان اگر آنها به تنهایی کاری برای جلوگیری از گسترش COVID-19 گفتند.

ارتباط رهبران درخواست دولت بلافاصله به پاسخ و اقدام علیه پلیس نگران و اطمینان حاصل شود که این حوادث خواهد عود نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی