در اینجا ما هستند و سپس با Rajinikanth تلویزیون اولین دهه 40 و 165 فیلم پس از یک ادعا شیواجی رائو Gaekwad معرفی شد توسط K Balachander به جهان fragman me.

“همه ما است که یک نفر که به طور کامل تغییرات در زندگی خود را هنگامی که شما حتی نمی دانند آن است. که بود KB برای من می گوید:” 69 ساله پرداخت ادای احترام به مربی خود — و با اندازه گیری خوب — به عنوان مدیر سابق تولید خانه Kavithalayaa بود و کلام در ساخت این همکاری با Discovery Channel اتفاق می افتد.

به وحشی با Rajinikanth, آخرین قسط در انگلیسی ماجراجوی بسیاری از طیف وسیعی از بقا را نشان می دهد به شرح زیر به شدت در قدم به قدم از Grylls’ قبلی Man vs Wild سوء استفاده با نارندرا مودی در (“حس خود را از طنز مرا شگفت زده کرد” Grylls می گوید در مورد Rajinikanth نخست وزیر هند) یک تصویر-ساختمان ورزش ابداع برجسته تامیل سوپراستار سیاسی آرمان در حالی که همچنین غذا به او دسته از طرفداران که عبادت ‘فرد’ پشت آیکون.

Rajinikanth gearing up for the day at Bandipur Tiger Reserve

Rajinikanth آماده سازی خود برای روز در Bandipur رزرو ببر

مضمون در اطراف این ایده از حفاظت از آب — Rajinikanth صحبت کرده است قبلا در مورد سابق خود را دید ‘ به لینک رودخانه ها در سراسر هند — 40-عجیب و غریب دقیقه قسمت آهنگ اواز یا موسیقی دو نفری صرف یک روز در Bandipur ببر رزرو در کارناتاکا مرور از طریق مجموعه ای از کارهای به ظاهر ساده آمیخته با برخی از لحظات bromance/ پرده مکالمات بین بعید جفت شدن.

“من آرزو می کنم من می توانم سفر در یک اتوبوس در حال حاضر آخرین بار من طوری بود که با قرار دادن در یک لباس مبدل در بنگلور” می خندد Rajinikanth به عنوان او می دهد Grylls یک دوره سقوط به سفر خود به سمت تبدیل شدن به یک جشن بازیگر. این و چند قلبی آیات نگه داشتن این قسمت از تبدیل شدن بیش از حد طولانی فن خودرو: هر چند او مناسب فیلم-سبک معرفی کامل با ضربان دار پس زمینه نمره و “سوپر استار Rajni’ انیمیشن.

 

بر روی واقعی ماجراهای پس از آن: عبور از پل فرسوده است که 50-ft رها کردن فقط با یک طناب برای پشتیبانی و هیچ تشک زیر; بازحمت حرکت کردن به پایین یک دره به جمع آوری آب از یک جریان است که می تواند فرستاده شده به آزمایشگاه برای آلاینده-تست; و در نهایت بازیابی یک دوربین است که مداخله حیوانات به مدت سه روز توسط wading را در سراسر بدن آب است که به طور بالقوه می تواند خانه کروک (naaah البته آن را ندارد)

Rajinikanth و Grylls’ حاضر جوابی را برای شایسته رفاقت — حتی اگر بسیاری از سابق پاسخ آن عمدتا در تامیل به یک شوق و ذوق-تکان Grylls — و حتی بیشتر begrudging از ناظران را پیدا خواهد کرد برخی از اخبار به تماشای مردی که بزرگ تر از زندگی بر روی صفحه نمایش شخصیت همیشه در اولویت, حفر کردن به زندگی شخصی او البته fleetingly.

“تمام زندگی من یک معجزه به من,” او می گوید در حالی که Grylls شگفتی در سطح انرژی وسوسه انگیز ما را به انجام این کار نیز هست.

Kamal Haasan, مزاوان و آکشی کومار را در حضور مهمان به آرزو خود را ‘دوست’ شانس Rajinikanth تغییرات تخت تایر برای اولین بار در زندگی خود را می آموزد Grylls نحوه انجام امضای خود را تلنگر با عینک آفتابی و حتی اجازه می دهد تا ما در بر نقل قول مورد علاقه خود را در زندگی: “این نیز بگذرد.”

Rajinikanth and Grylls share a surprisingly effective camaraderie

Rajinikanth و Grylls به اشتراک گذاری شگفت انگیزی موثر رفاقت

نسبت به پایان این قسمت بازیگر-سیاستمدار می گوید که امید خود برای کشور است به حذف فقر و بیکاری و هند نباید فقط از نظر فرهنگی غنی است اما از لحاظ اقتصادی بیش از حد. “ما بزرگترین فضیلت است که چهار ادیان —آیین هندو و مسیحیت و بودیسم و اسلام — همه پذیرفته شده در اینجا و با ما زندگی می کنند به عنوان برادران. من proudest که” او تیرها به Grylls.

در نهایت این همکاری موفق در قصد خود را برای ارائه تاکنون نهان طرف Rajinikanth است که او باید به دنبال گران تر به مردم به عنوان آرمان های سیاسی را در مرکز مرحله در ماه های آینده.

مورد علاقه لحظه: Bear Grylls گفتن Rajini که او خواست او دومی به نظر می رسد و Annaatthe ستاره bemusedly پاسخ, “من به نظر می رسد?! شما بهتر است به دنبال از من خرس!”

‘به طبیعت با Bear Grylls و Rajinikanth’ است که در جریان کشف و به علاوه برای اولین بار در تاریخ 23 مارس در 8 ساعت تنها در کشف

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی