بررسی ‘Sufiyum Sujatayum’: عشق و عرفان متاسفانه همچنان skin-deep

درویش سوسکی کهروی یک شخصیت به نام “صوفی’, موسیقی پس زمینه با کلمه “roohi’ در پرتاب در فواصل منظم هر صوفی بانوی عشق به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش یک کلارینت-بازی های قدیمی صوفی سنت در مسجد جن – همه عناصر است که می تواند مرتبط با عرفانی عاشقانه در محل هستند در Naranipuzha Shanavas را ‘Sufiyum Sujatayum‘جریان در آمازون نخست در حال حاضر. اما تمام عناصر بصری بودن وجود دارد که هنوز هم برای عدم وجود یک فیلم ‘rooh’ (روح) یک اسکریپت با اچ شخصیت.

جالب اینجاست که بسیاری از کار در burnishing فیلم صوفی اعتبار باقی مانده محدود به سطح در آن تصاویر و موسیقی است که آن را می شود درست است. در این رابطه آن است که یک تضاد کامل با Shanavas در اولین فیلم ‘کری‘, لخت به استخوان مستقل کار که ذکر شد برای قوی آن نقد casteism.

Sufiyum Sujathayum‘ آغاز می شود با عشایری صوفی (Dev موهان) بازگشت به جن مسجد پس از سال. یک روح ‘Azaan’ تماس بعد از او فرو می ریزد و می میرد. یک پیام اطلاع رسانی به مرگ می رسد Rajeevan (Jayasurya) شوهر صوفی سابق عاشق Sujata (Aditi Rao Hydari) که تصمیم می گیرد به همسرش برای دیدن چهره اش برای آخرین بار امیدوار است که این امر صرفه جویی در خود را ناراضی ازدواج.

بسیاری از نیمه اول فیلم است و پس از آن مجموعه در فلاش بک از صوفی ورود در این روستا جایی در کرالا-Karnataka, مرز, جلسه ناشنوا و لال Sujata در طول بازدیدکننده داشته است او را به کلارینت-بازی سنت در مسجد و آنها را در حال سقوط در عشق است. اما این عشق همچنان تحت بررسی است و شخصیت صوفی. اگر قصد این بود که برای حفظ این عنصر از رمز و راز در یک عارف آن را قطع نمی کند و آن را در یک فیلم, که در آن ما خواهد بود مشتاق به دانستن آنچه که او را به آنچه او است و یا چه چیزی باعث می شود آنها را برای یکدیگر قرار می گیرند.

به ناچار این فیلم همچنین آدرس های جعلی و تبلیغات از عشق جهاد که می بیند هندو زنان به عنوان قربانیان درمانده بودن اغوا شده توسط evil

فیلم: Sufiyum Sujatayum

بازیگران: Aditi Rao Hydari, توسعه تمدن Mohan Jayasurya

جهت باد: Naranipuzha Shanavas

مردان مسلمان. در اینجا ابتکار عمل می آید به همان اندازه و یا حتی بیشتر در بخشی از Sujata. اما اسکریپت چوب فقط به صرف ذکر “عشق جهاد” ماندن با خیال راحت به دور از دیگر پیچیده اجتماعی مسائل پشت آن است. اما در زمانی که نماد مسلمان بودن می شود هدف از نفرت, فیلم جشن آنها را unapologetically.

هنوز درمان این فیلم harks بازگشت به دوران گذشته با وجود همه خشنود تصاویری مصرانه خواست تا با فیلمبردار آنو Moothedath. ما همچنین در سمت چپ به اشتباه به جدول زمانی که در آن داستان می گیرد.

عشق و عرفان در ‘Sufiyum Sujatayum‘ متاسفانه همچنان پوست عمیق است که یک تراژدی با توجه به وعده آن برگزار شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>