Richa — کامل ترین بسته

Richa Ghosh است تعجب بسته در تیم برای زنان T20 جام جهانی. او همچنین یکی از کامل ترین بسته های.

16-year-old می توانید بت نگه داشتن درها و کاسه متوسط سرعت. “من می دانم که آن را غیر معمول است برای یک بازیکن به هر یک حافظ و گلدان, اما من نمی خواهم برای متوقف کردن یا انجام” Richa گفت هندو در چت.

Richa که شد از Siliguri گفت: از موارد وجود دارد زمانی که او در هر دو wicketkeeper و یک کاسه در همان مسابقه است. “نیز وجود داشته اند مسابقات که در آن من تا به حال به نگه داشتن درها در یک بازی و کاسه در آینده,” او گفت:. “من می دانم که نقش من در درجه اول که از یک خمیر. و من می خواهم به بازی به شدت.”

قهرمانان

تحسین از Sachin Tendulkar و M. S. Dhoni, او احترام زیاد برای Harmanpreet Kaur, هند کاپیتان در T20 جام جهانی. “من نیز مانند پنبه حلاجی شده از Shafali ورما که بیش از حد بسیار جوان مثل من,” او گفت:. “این فوق العاده است که این تیم چند دیگر نوجوانان در جام جهانی تیم مانند Jemimah Rodrigues و رادا Yadav.”

با مقدار زیادی از تجربه در قالب Harmanpreet, Smriti Mandhana, Deepti شارما و Poonam Yadav او احساس می کند هند — که در آغاز مبارزات خود در سری مثلثی برابر انگلستان (استرالیا تیم سوم) در کانبرا در روز جمعه در ساخت به T20 World Cup — این تیم برای برنده شدن جایزه در پایین دست. “اما البته شما هرگز می توانید می گویند آنچه که اتفاق خواهد افتاد در T20s,” او گفت:. “رویای من این است که برای هند به پیروزی در جام جهانی و به خود من کمک کند.”

شوکه شده!

او اما نبود کاملا انتظار به پرواز به استرالیا. “اگر من تا به حال به خوبی انجام می شود در چلنجر جایزه در کاتک من شوکه شده بود که من آمد به می دانم که من تا به حال از آن ساخته شده به این تیم گفت: Richa. “بازی برای هند همواره هدف من از زمانی جدی شد در مورد کریکت پس از معرفی کردم به این ورزش توسط پدر من.”

او استفاده می شود به تنها دختر در باشگاه محلی در Siliguri پس از آن. “که تغییر کرده است,” او گفت:. “در حال حاضر بسیاری از دختران در حال بازی کریکت. زنده برنامه تلویزیونی از مسابقات و پوشش گسترده ای در روزنامه ها و آنلاین باید همه کمک کرده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>