Riddhima کاپور نتواند پدر Rishi مراسم تشییع جنازه و قلم و عاطفی توجه داشته باشید در ‘قوی ترین جنگجو’

Riddhima کاپور Sahni نمی تواند با پدر بازیگر افسانه ای Rishi Kapoor, زمانی که او گذشته خود را و او نوشته عاطفی توجه داشته باشید گفت: او را از دست او “قوی ترین جنگجو” گذشت هر روز.

با توجه به سراسر کشور مستند در میان COVID-19 گیر Riddhima که باقی می ماند در دهلی نو نمی تواند پرواز به بمبئی زمانی که پدرش بستری در بیمارستان در شب چهارشنبه.

“پاپا I love you I will always love you — RIP قوی ترین جنگجو I will miss you روزمره من خود را از دست FaceTime تماس های روزمره” Riddhima نوشت: در Instagram در حالی که به اشتراک گذاری یک عکاسی از خود با پدرش.

“من آرزو می کنم من می تواند وجود دارد برای خداحافظی به شما ! تا زمانی که ما دوباره ملاقات پاپا من شما را دوست دارم — شما Mushk forever,” او به این نتیجه رسیدند با قلب و پریشان از emoji.

Riddhima برنامه ریزی شده است برای رسیدن به در بمبئی توسط یک پرواز خاص در میان این مستند با توجه به منابع.

Rishi کاپور در ضمن سوزانده در Chandanwadi کوره های جسد سوزی در جنوب بمبئی و در حضور اعضای خانواده. بدن او را به کوره های جسد سوزی در یک آمبولانس در اطراف 3.45 pm به طور مستقیم از بیمارستان میان تنگ پلیس امنیت با توجه به کروناویروس مستند.

اعضای خانواده از جمله همسر, Neetu Singh, پسر, Ranbir Kapoor را برادر بزرگتر Randhir, Kareena Kapoor Khan, همراه با شوهر و سیف علی خان و آبیشک باچان بازیگر و رانبیر دوست دختر Alia Bhatt و آنیل Ambani میان چند در حال حاضر در تشییع جنازه.

نگه داشتن در ذهن coronavirus همه گیر و مستند قوانین گذاشته شده توسط دولت و اعضای خانواده و دوستان حاضر در کوره های جسد سوزی دیده می شد با پوشیدن دستکش و ماسک.

(با ورودی از PTI)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>