حقوق پنل به دنبال گزارش در قرنطینه امکانات برای مهاجران

این Odisha دولت کمیسیون حقوق بشر به دنبال یک گزارش از دولت کمک کمیساریای در شکایتی که کارگران مهاجر قادر به دریافت اقامت مناسب تحت قرنطینه در روستای خود در بلنگیر منطقه.

Baglekar Akash کومار یک حیدرآباد بر اساس قانون, دانشجو, تا به حال به دادگاه تجدید نظر به SHRC به cognisance از این ماده است.

به نقل از هندو گزارش با عنوان ‘بی ادب خوش آمدید برای Odisha را مهاجران به عنوان روستاهای فاقد امکانات اولیه” آقای کومار با اشاره به اینکه 150 نفر از کارگران مهاجر که در بازگشت از کشورهای دیگر تا به حال به قرنطینه خود را در نیم ساخته معابد موقت کشاورزی برج های مراقبت بستر رودخانه ها و ایجاد جنگل های آنها به عنوان مخوف اقامت در مراکز رسمی.

وضعیت کارگران مهاجر و راه آنها مجبور شدند برای ماندن در مکان های نامهربان خود را نقض کرده “حق زندگی” تحت ماده-21 قانون اساسی گفت: دانشجو.

آقای کومار خواست SHRC مستقیم دولت برای شناسایی تمام مردم فقیر که در حال بازگشت از کشورهای دیگر زیر این مستند و ارائه آنها سرپناه مناسب, مواد غذایی و دیگر نیازهای اساسی برای وقار زندگی تا وضعیت عادی یا تا آنها شغل مناسب.

این SHRC برنامه ریزی شده است برای شنیدن این موضوع در جولای 6.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>