شورش دانشجویان خواسته را به معنای واقعی کلمه!

آن است که اغلب جوانان که messed تا فرصتی به تمیز کردن عمل خود را.

اما یک رمان قضاوت از مدرس دادگاه عالی داده است یک گروه از 28 مهندسی دانشجویان به اتهام شورش و جنایی تهدید یک فرصت برای ترمیم راه خود را — در واقع تصفیوی یک ظرف غذا!

منظور روز دوشنبه از عدالت A. D. Jagadish Chandira از مادورای نیمکت از دادگاه عالی در آمد یک درخواست از دانش آموزان برای quash, FIR ثبت نام در برابر آنها.

قاضی به کارگردانی دانش آموزان به تمیز کردن به طور کلی بخش K. A. P. Viswanatham دولت کالج پزشکی در Tiruchi.

در مورد پردیس خشونت دو گروه از دانشجویان آکسفورد کالج مهندسی در Pirattiyur در Tiruchi تا به حال حمله به یکدیگر با بطری های آبجو و چوبی سیاهههای مربوط در ژوئیه سال گذشته است. این خشونت ها دست کم پنج نفر زخمی شدند.

به گفته پلیس خشونت به دنبال یک هشدار از سال چهارم دانش آموزان به یک گروه از دانش آموزان سال سوم در برابر حوا اذیت کردن همکار زنان دانش آموزان است. آنچه در آغاز به عنوان یک هشدار تبدیل به یک دارای اطناب دوئل و به زودی به تشدید درگیری و حتی ریخته در خارج از محوطه دانشگاه.

همه 28 نفر توسط پلیس دستگیر شد بر اساس جداگانه شکایت ثبت شده توسط هر دو گروه است. E. Pudur پلیس ثبت شده یک مورد تحت IPC بخش از جمله 147 (شورش), 148 (شورش مسلح با سلاح های مرگبار), 324 (به طور داوطلبانه باعث صدمه دیده و با سلاح های خطرناک و یا به معنی) و 506 (ii) (جنایی ارعاب).

سازش

این دو گروه نیاز به توافق سازش نقل مکان کرد و دادگاه عالی و به دنبال quashing از شاه.

عدالت Jagadish Chandira که نقض شاه و سپس به کارگردانی دانش آموزان به رویکرد دین از K. A. P. Viswanatham دولت کالج پزشکی و تمیز کردن به طور کلی بخش در فوریه 22.

او همچنین نوشته شده در مورد گزارش انطباق در فوریه 26.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر