Riyaz خان: موفق دو سیستم عامل

Covid-19 امان نیست صفحه نمایش کوچک کسب و کار. این در واقع تحت تاثیر بازیکنان به خصوص هنرمندان و سازندگان صابون در یک راه بزرگ است. با محدودیت در نهضت تولید محتوا یک تنگنا و بسیاری از کانال ها را تبدیل به سریال و فیلم های به نگه داشتن خانه محدود مخاطبان را سرگرم. “هنگامی که محبوب سریال ‘Ramayan’ می تواند به ارمغان آورد به همین دلیل ما نمی توانیم ساکت و برخی از ما را به ما, سریال,” می پرسد یک کانال ، چرا که نه در واقع. اگر یک کانال دارای یک بانک از برخی از 1000 فیلم, بازیگران, بازیگران مانند Rajinikanth, Kamal Haasan, ویجی, Ajith Kumar, Suriya, Karthi و Vikram آن می توانید برنامه تلویزیونی آنها را تا زمانی که بحران عبور می کند. همچنین گزیده ای در قالب آهنگ توالی و کمدی صحنه می تواند برنامه تلویزیونی بیش از حد.

یکی دیگر از گزینه این است که به تغییر واقعیت نشان می دهد, شات زودتر. کانال های خبری, اما, هیچ مشکلی با این وضعیت ارائه فراوان از مطالب تکراری هر چند. چالش قبل از اینکه کارکنان از کانال های سرگرمی در حال حاضر به شیرجه رفتن به آرشیو خود را و ظهور با ‘گنجینه’ که ماموریت در حال حاضر آغاز شده است.

این یکی سریال که پخش شد در 2.30 بعد از ظهر و دوباره 10.30 بعد از ظهر دوشنبه تا شنبه. اما آن است که یک تکرار برنامه تلویزیونی از همان قسمت. کانال شروع آن در اواخر شب در برنامه تلویزیونی از ‘Magarasi,’ دو هفته پس از راه اندازی آن در بعد از ظهر اسلات. بنابراین این قسمت متفاوت است. بازسازی تلوگو سریال, ‘Kanulu Moosina Neevaye,’ است و برخی از محبوب صفحه نمایش بزرگ ، یکی Riyaz خان و دیگر خواننده Deepan Chakravarthy. در این مستند وضعیت با بسیاری از صابون رفتن هوا بینندگان می توانید به تماشای این سریال در شب. روز برنامه تلویزیونی به حالت تعلیق در می ایستد. این آگاه است که یک بانک از 20 قسمت را حفظ خواهد کرد ‘Magarasi’ رفتن برای برخی از زمان.

این به نظر می رسد یک فرصت خوب به نوبه خود به ویژه در Riyaz خان. در پس زمینه است که داستان جالب یک هنرمند است که aced هر دو بزرگ و صفحه نمایش کوچک است. مصرف کمان خود را به عنوان یک نوجوان او را از 300 فیلم در زیر کمربند خود را. “اولین فیلمی بود که در تلوگو, عنوان, Madura Nagarilo. در حدود همان زمان من من عمل در Sukham Sukharamیک مالایالام فیلم به کارگردانی Balachandra منون. هر دو بودند بازدید. بنابراین من تا به حال خوب آغاز شد و مشتاق به ورود من در سینمای تامیل. اما مشکل این بود که من نه یک فرد و نه یک ستاره کودک. علاوه بر این برخی از ستاره های بزرگ مانند Sathyaraj, Prabhu و Karthik شد و حاکم به جای شب بسر بردن. تا به حال به صبر برای مدتی قبل از اینکه فرصت بعدی آمد” را به یاد می آورد Riyaz. پس از چند سال او را از طریق شکستن Athmaبه کارگردانی Pratap Pothen خود را برای تولید ، Riyaz یکی از قهرمانان همراه با Ramki و رحمان. دیگران در نقش مهم شد ناصر Gouthmani, Kasthuri, Vinodhini, Vaani, Vijayakumari, Vijayachander و Senthil.

تلویزیون و صابون گل رز در اهمیت آوردن سرگرمی به اتاق نشیمن. چندین کانال از جمله تلویزیون خورشید ساخته شده که بهترین استفاده را از این روند است. هندی ستاره Jeethendra تولید خانه می خواستم برای تست آب بیش از حد و تولید ‘ساکتی,’ است که در آن Riyaz بازی نقش کوچک. این بود که توسط ” Kudumbam,’ کارگردان K. Rangaraj که ضربه بود. وجود نداشت و به دنبال بازگشت به Riyaz در ادامه به ستاره در ‘Chithi’ به صورت Radhika را تولید و در عين Marumagal’ به صورت Kushboo. “من یکی از بازیگران در فیلم “Annamalai’ که در آن Sivakumar آیا نقش مهمی را بیش از حد” به اطلاع Riyaz.

Aamir تحت تاثیر قرار

صفحه نمایش بزرگ beckoned و Riyaz عمل در بدری remake از تلوگو فیلم که ستاره دار Pavan Kalyan. Aalavanthan با Kamal Haasan, Ramana تحت Murugadoss و کانادا فیلم با Puneeth Rajkumar اتفاق افتاده در این نقطه است. عملکرد خود را در Gajini تحت تاثیر قرار Aamir Khan, که می خواستم Riyaz به تکرار نقش در Hindi بازسازی. Riyaz بازی تبه کار در Balettan با Mohanlal. “

“زمانی که من در انجام برخی از به یاد ماندنی نقش در فیلم دوستان من مدیر Sunder C. از من خواست برای انجام یک نما نقش در سریال ‘Nandhini” که من برنده تحسین می گوید:” Riyaz که تا به حال تبدیل شدن به ماهر در toggling هر دو کوچک و بزرگ صفحه نمایش. “در حال حاضر مشغول به کار هستم با مدیر مانی راتناما در Ponniyin Selvan در نقش Soman Sambavan که من نیاز به در یک پیاده در برف سفرکردن و ریش. در ضمن دوست من مدیر Rajkumar از من خواست به عمل در سریال “Magarasi.” او با مهربانی تنظیم تاریخ به جای من می گوید:” Riyazh خان که انجام داده است 10 سریال تا کنون و همچنین 10 telefilms.

یکی دیگر از قابل توجه فرد در ‘Magarasi,’ است Deepan Chakravarthy پسر افسانه ای خواننده Tiruchi Loganathan. اولین فیلم خود را به عنوان قهرمان Rani Theni, به کارگردانی G. N. و فیلم دیگری بود Maarupatta Konangal, کارگردان ارد Murugesh. در میان سریال های که او با بازی نقش مهمی دارد “Ethanai Manithargal” در Doordarshan, “Megala” برای تلویزیون خورشید و “Aaru Maname Aaru” در راج تلویزیون. در حال حاضر او اقدام به عنوان رجا رامان پدر قهرمان Puviarasan در “Magarasi.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید