ایمنی جاده های دنیا سری | raina vijay, Sachin ساعت برگردید

Ganesh raina vijay (74 نمی شود 57b, 11×4) و Sachin Tendulkar سرگرم وز وز Wankhede ورزشگاه جمعیت با علامت تجاری پنبه حلاجی شده به هند breezed گذشته متوسط 150 هدف تعیین شده توسط غرب هند در UnAcademy ایمنی جاده های دنیا سری بازی اینجا را در روز شنبه.

جفت ماهر در ایجاد فضا برای full-blooded, سکته مغزی شتافت به 83-اجرای غرفه به عنوان India won by هفت ویکت رسیدن به هدف در قرن 19 ،

دو مرز خاموش پدرو کالینز توسط Tendulkar — یک اسلش به نقطه و یک سرش کردن باسن خود را به خوب پا — تنظیم شعله ور می ایستد. او شکست هفت چهار دست و پا در 29-توپ 36 قبل از nicking به wicketkeeper. برای raina vijay طرفداران در ورزشگاه بسته بندی شده استاد رفته بود اما یک استاد در کار بود.

قبلا زهیر خان ثابت کرد که کنترل بیش از ظهر توانایی کاسه نوسانی نیویورکی و احترام از ضربه به حال نرفته. هند و سرعت آن برای تحویل کاپیتان خود را با در نظر گرفتن دو 30 در چهار اور. Munaf پاتل و Pragyan Ojha, هم, صعود دو ویکت هر یک به محدود کردن WI-150 هشت.

لارا نام بر روی صفحه نمایش غول منجر به سر و صدا رفتن در اطراف ورزشگاه. پوشیدن پیراهن شماره 400 left-hander آمار گشاد گشاد راه رفتن در حال اجرا در برابر Zaheer. یک اسلش به نقطه حصار, به دنبال یک درایو را از طریق خط بودند زودگذر نگاه اجمالی که در سمت چپ طرفداران مشتاق برای اطلاعات بیشتر.

نمرات: غرب هند 150/8 در 20 اور (Shivnarine Chanderpaul 61 دارن Ganga 32, زهیر خان 2-30, Munaf پاتل 2-24, Pragyan Ojha 2-27) از دست داد به هند 151/3 در 18.2 اور (Ganesh raina vijay 74 n.o. Sachin Tendulkar 36 کارل هوپر 2-19).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید