Robert Iger مراحل پایین به عنوان والت دیزنی مدیر عامل

والت دیزنی Robert Iger گام خواهد شد به عنوان مدیر اجرایی توزیع کمر به دیزنی پارک سر باب Chapek این شرکت گفت: در چهارشنبه پایان سال از حدس و گمان خواهد کرد که بیش هالیوود قوی ترین استودیو.

“Iger است که هنوز هم نگه داشتن نقش قابل توجهی در این شرکت است. او فرض خواهد شد پست رئیس اجرایی و مستقیم شرکت “تلاش خلاق” تا زمانی که قرارداد خود را به پایان می رسد در دسامبر 31, 2021,” دیزنی گفت.

“این شرکت بدست بزرگتر و پیچیده تر فقط در اخیر 12 ماه” Iger گفت: در یک کنفرانس تلفنی روز سه شنبه با استناد به خرید آن از 21st Century Fox و راه اندازی مستقیم به مصرف کننده خدمات مانند دیزنی+ سال گذشته است.

“من احساس کردم که با دارایی پایگاه در محل و با استراتژی ما مستقر شده من باید به صرف زمان به همان اندازه که ممکن است در سمت خلاق کسب و کار ما.”

Chapek خواهد شد که هفتمین مدیر عامل در این شرکت نزدیک به 100 سال سابقه دارد و اخیرا به عنوان رئیس دیزنی پارک تجارب و محصولات است. Chapek خواهد بود به گزارش Iger.

تحلیلگران در تماس و همچنین دو نفر از کارمندان رادیو فردا در مصاحبه سوال اگر Chapek تا به حال تجربه کافی در سرگرمی کسب و کار. کارمندان سابق ابراز تعجب است که کوین مایر رئیس مستقیم به مصرف کننده و بین المللی بود و نه نام به بالا به ویژه پس از رول کردن دیزنی+ خدمات جریان که جذب 10 میلیون امضاء یو پی اس در روز اول خود را.

در Chapek نقش جدید است که بلافاصله موثر این شرکت گفت: او را به طور مستقیم نظارت بر همه دیزنی بخش کسب و کار و عملکرد شرکت های بزرگ.

به عنوان رئیس پارک دیزنی بخش Chapek نظارت دیزنی بزرگترین بخش کسب و کار از جمله افتتاح دیزنی اولین تم پارک و رفت و آمد مکرر در سرزمین اصلی چین و ایجاد جدید Star Wars: کهکشان لبه زمین در دیزنی لند و والت دیزنی جهان. او پیوست دیزنی در سال 1993.

“Chapek انجام یک کار بزرگ در حال رشد خانه سرگرمی کسب و کار ساخته شده و مصرف کننده محصولات در دیزنی” گفت: Michael Wolf بنیانگذار فعال کردن یک فن آوری و استراتژی شرکت مشاوره. “باب یکی از بهترین مدیران در سرگرمی کسب و کار. و نه بسیاری از مردم در مورد او.”

Iger شده است که مدیر عامل شرکت از سال 2005ساخته شده تا دیزنی با نام تجاری از طریق یک سری از ادغام از جمله استودیو انیمیشن پیکسار در سال 2006 مارول در سال 2009 و “جنگ ستارگان” صاحب حق رای دادن لوکاس فیلم در سال 2012. بزرگترین شرط بندی بود خرید 21st Century Fox, یک معامله که ابزاری در راه اندازی دیزنی+.

سهام دیزنی به پایان رسید که روز پایین 3.6% سقوط کرد یکی دیگر از 2.2% پس از بازارها بسته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>