قهوه روبوستا تبدیل یک فنجان گلایه برای Wayanad کشاورزان

گسترش COVID-19 در نرخ هشدار دهنده در ایتالیا یک وارد کننده عمده هندی قهوه روبوستا قهوه به بازیگران سایه زندگی در مقیاس کوچک تولید کنندگان قهوه در Wayanad عمده قهوه روبوستا تولید منطقه در دولت است.

“هند تولید شده است و به طور متوسط 2.24 لاخ تن از قهوه روبوستا هر سال که حدود 1.10 لاخ تن مصرف داخل کشور. ایتالیا بزرگترین قهوه روبوستا خریدار از کشور و واردات آنها در اطراف 65,000 تن از روبوستا تنوع هر سال” Prasanth Rajesh, رئيس جمهور, Wayanad تولید کنندگان قهوه’ Association گفت. با توجه به گزارشات این بیماری همه گیر است و قرار است در ایتالیا در یک بحران.

قیمت از تولید و قبل از شیوع این بیماری به کمترین میزان خود در بازار در 10 سال گذشته و کشاورزان می ترسند که بحران خواهد وضعیت را بدتر کند. “برای دو سال گذشته و سیل در زمان دور شین از این بخش و این بار با ایتالیا قرار گیرد با توجه به COVID-19 چیزهایی است که” آقای راجش گفت.

با توجه به داده های در دسترس با قهوه مدیره کرالا تولید 68,225 تن از قهوه روبوستا در طول 2018-19 که Wayanad کمک 58,450 تن است.

قهوه روبوستا کشت در 67,366 هکتار در Wayanad و 59,621 کشاورزان وابسته به این بخش است. علاوه بر این نزدیک به 97 درصد از آنها در مقیاس کوچک تولید کنندگان آقای راجش گفت.

به بهره وری در Wayanad در حال کاهش است بیش از حد.

“ما شده اند به درخواست دولت مرکزی برای راه اندازی یک قیمت تثبیت کننده صندوق برای دیدار با بحران پیش بینی نشده از کشاورزان است. آن است که هنوز برای تحقق” آقای راجش گفت.

وجود آب و طرح های بیمه برای این محصول تا سال 2016 است اما قهوه از مطالعه خارج Pradhan Mantri Fasal بیما Yojana طرح چند سال پیش آقای راجش گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید