Rock ‘n’ roll آیکون کوچک ریچارد مرده است

ریچارد که ظالمانه نمایشگری و رعد و برق سریع ریتم مست جمعیت در دهه 1950 بازدید مانند Tutti Frutti و بلند بلند سالیدرگذشت. او 87.

با استناد به rock ‘n’ roll پایونیر را Rolling Stone magazine گفت: علت مرگ ناشناخته بود. مراسم تجلیل از سرعت ریخت و با بنیانگذاران شیک نیل راجرز خواستار آن را “از دست دادن یک غول واقعی”.

با مشخص صوتی که از محدوده قوی حوله به زوزه falsetto, ریچارد transfixed مخاطبان شد و الهام بخش برای هنرمندان از جمله بیتلز به عنوان او تبدیل بلوز به تب های جدید در سبک rock ‘n’ roll در کنار دومینو چربی و چاک بری.

همچنین بخوانید: از ریشه به شاخه

خود شخص 1955 آهنگ Tutti Fruttiحتی با آن, گی تم باب روز پایین برای رادیو تبدیل به یک نوع از افتتاح سالوو of rock ‘n’ roll ورود به زندگی آمریکایی شروع با مزخرف اما فورا خطر ناک خط اول: Awop bop یک لوو mop/Alop بوم بم.

اما اگر معاصران خود نگه داشته respectabilities از نوازندگان ریچارد حیرت زده دکمههای پایین پس از جنگ جهانی دوم امریکا با یک نگاه آخرتی از blindingly رنگارنگ تی شرت شیشه ای تعبیه شده شام و کت و سوزن-نازک سبیل و 15 سانتی متر بالا پامادور کوتاه کردن مو.

کمال سرگرم کننده از کودکی ریچارد را بازی پیانو با یک پا برافراشتند بر کلید ها و در یک کنسرت افسانه ای در بریتانیا برگزار مرده در مرحله موثر که محل به دنبال کمک های پزشکی قبل از او زنده خود را به یک جمعیت شگفت زده.

ریچارد یکی از سنگ ترین پاره personas و او هیچگاه آشکار آیکون برای آفریقایی-آمریکایی یا گی جوامع است.

پس باز با استانداردهای زمان خود را در مورد جاذبه خود را به مردان, Richard شد یک مسیحی دوباره متولد و در کنار همجنسگرایی درمان آن را به طور موقت انتخاب در یک شیوه ای است که با نفرت به جنبش مدرن حقوق همجنسگرایان و روانشناسان.

و نسل جوان از دی جی تا به حال کمی علاقه به یک هنرمند دیده می شود به عنوان جاسازی شده در سفید جریان اصلی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>