چندین عراق دفاع هوایی نظامی بودند زخمی شد و روز شنبه نیز چند موشک به یک پایگاه نظامی که در خانه های ایالات متحده به رهبری نیروهای ائتلاف در دوم مانند اعتصاب در یک هفته ارتش عراق گفت. آمریکا رهبری ائتلاف گفت: سه نفر از نیروهای خود و دو سرباز عراقی زخمی شدند در این حمله.

عراق مشترک فرماندهی عملیات گفت: 33 کاتیوشا فروند راکت در نزدیکی یک بخش از تاجی پایه که در خانه های نیروهای ائتلاف. به گفته نظامی یافت هفت راکت انداز و 24 استفاده نشده راکت در نزدیکی Abu Izam منطقه است.

نظامی گفت: این امر دستگیری کسانی که مسئول. هیچ گروهی تاکنون مسئولیت این حمله را که بر خلاف اخیر حملات مشابه صورت گرفت در ساعات روز.

مشابه حمله موشکی روز چهارشنبه در تاجی, 20 متر در شمال بغداد منجر به کشته شدن دو سرباز ایالات متحده و یک سرباز انگلیسی, باعث واشنگتن برای راه اندازی حملات هوایی تلافی جویانه در روز پنج شنبه که به کشته شدن شش عراقی.

ایالات متحده سرزنش ایران-حمایت Kataib حزب الله نیروهای شبه نظامی عراق برای حمله روز چهارشنبه و گفت: حملات هوایی هدفمند ، اما رسمی عراق تلفات آمار و ارقام نشان داد سه سرباز عراقی دو پلیس و یک غیر نظامی و بدون شبه نظامیان کشته شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی