نقش رسانه ها در مدیریت بحران برجسته

رسانه های جمعی در سال های اخیر کمک کرده است حساس و موها مردم به طور موثر از طریق پیش اخطار و پوشش بلایای طبیعی نگار T. V. Sivanandan گفت.

خطاب به مسئولین بخش های مختلف و mediapersons در یک جلسه در ‘نقش رسانه ها در مدیریت بحران’ سازمان یافته توسط مرکز مدیریت حوادث اداری آموزش موسسه Mysuru در اینجا در روز سه شنبه آقای Sivanandan گفت که هر چند مختلف ارتباطی پیشرفته به معنی در دسترس هستند برای هشدار زود هنگام تخلیه, برنامه و کمک در post-disaster فعالیت های موفقیت تمام تلاش ها تا حد زیادی بستگی به درک مقامات با رسانه ها.

فن آوری های پیشرفته و دقیق پیش بینی آب و هوا کمک کرده اند جلوگیری از حوادث در طول اوریسا و آندرا پرادش طوفان. رسانه ها نقش حیاتی در مدیریت بلایای طبیعی با آموزش مردم در مورد عواقب خطر هشدارهای جمع آوری و انتقال اطلاعات در مورد مناطق آسیب دیده و همچنین هشدار به دولت برای نجات و امداد.

عدم ارتباط و هماهنگی میان مقامات دولتی و mediapersons در دوران قبل و بعد از فاجعه فعالیت های منجر به انتشار تایید نشده و نظری ، زمانی که مقامات جلوگیری از به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد وضعیت خبرنگاران تمایل به تکیه بر محلی خبرچین.

ضمن اینکه رسانه ها باید مسئولیت بیشتری در انتشار اطلاعات ، علاوه بر ارائه اطلاعات صحیح در زمان مناسب آن را نیز باید ایجاد یک محیط همبستگی و ایمان برای کمک در افزایش مسئولیت جمعی برای مقابله با چالش های مطرح شده توسط هر فاجعه آقای Sivanandan گفت.

به اشتراک گذاری تجربه خود را در گزارش از صحنه در طول Killari زلزله که در 52 روستا از لاتور منطقه در ماهاراشترا تخریب شد و در سال 1993 او گفت که بیش از 10 ، 000 زندگی از دست داده بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>