رول یکپارچه گروه نبرد با تاخیر به علت بیماری همه گیر کوروناویروس: فرمانده ارتش

فرمانده ارتش ژنرال M. M. Naravane گفته است که جامع “آزمون-ملافه” یکپارچه نبرد گروه (IBGs) منعقد شد اما آن رول شده با تاخیر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

همچنین به عنوان خوانده شده | چین متوجه شده است آن را پشتیبانی نمی Pak. در همه زمان ها: فرمانده ارتش

ارتش برنامه ریزی برای معرفی IBGs متشکل از ترکیبی از توپخانه دفاع هوایی و تانک و واحد تدارکات به عنوان بخشی از یک حد رسیدن به وصله پینه کردن از آن جنگ مبارزه قابلیت به خصوص در امتداد مرز با چین و پاکستان است.

“رول از IBGs شده است به تعویق افتاد با توجه به شیوع بیماری همه گیر و نیاز به منحرف کردن منابع مهم نسبت به مهار تلاش های” فرمانده ارتش گفت PTI.

“اما من می توانم به شما اطمینان دهم که ما به رول کردن IBGs لازم در قاب زمان به عنوان مفهومی در زمینه گذاشته شده و گسترده تست-ملافه در حال حاضر انجام شده قبل از وقوع,” او گفت:.

همچنین به عنوان خوانده شده | ما می توانیم اجرای عملیات هسته ای بدون تنش: فرمانده ارتش

فرمانده ارتش همچنین گفت که وجود دارد می تواند برخی از اختلالات در دفاع از تولید و تدارکات در پی این بیماری همه گیر اما از آن خواهد شد یک “موقت فاز”.

پس از سالها مذاکرات, ارتش تصمیم به افزایش IBGs در امتداد مرز با چین و پاکستان کمک خواهد کرد که آن را انجام سریع اعتصابات در مورد جنگ. هر IBG خواهد بود به رهبری عمده کلی و شامل حدود 5000 سرباز است.

جلوتر از اوباما سفر به هند در ماه اکتبر ارتش هند انجام “او ویجی” ورزش در آروناچال پرادش در درجه اول برای آزمون اثربخشی IBGs در کوه های رزمی ورزش.

هر IBG خواهد بود مدل در عملیاتی خاص مورد نیاز با توجه به توپوگرافی و همچنین تهدید برداشت.

پرسید که آیا بار مالی باعث این بیماری همه گیر را تحمل بر ارتش های طولانی در انتظار نظامی تهیه برنامه گفت: ممکن است برخی از اثرات در کوتاه مدت.

“دفاع تولید و تدارکات در حال مفصل و طولانی کشیده فرآیندهای مربوط به یکپارچه سازی سیستم های مختلف و پايگاههاي فرعي و وابسته جهانی زنجیره تامین. با توجه به همه گیر وجود دارد می تواند برخی از اختلالات اما من این را به عنوان یک مرحله موقتی” او گفت:.

در همان زمان ژنرال. Naravane گفت: وجود داشته است “متعدد بافر” خواهد بود که اهرمی برای پیگیری سریع تولید یک بار وضعیت normalises “آن را به عنوان یک ماده در هنگامی که و اگر”.

همچنین به عنوان خوانده شده | هند مفتخر است سرهنگ Sharma, کسانی که گرویده: Gen Naravane در Handwara برخورد

هر چند بومی تولید خواهد شد نهفته او گفت: آن قدر بسیار پایین تر خواهد بود.

“ما هستند و بنابراین بررسی ما قراردادها و تدارکات برنامه در جزئیات به اطمینان حاصل شود که تاخیر به حداقل رسانده و فروشندگان محلی مبتلا هستند تا حد زیادی و در گفت و گو مستمر با همه ذینفعان” فرمانده ارتش گفت.

او گفت: ارتش هند به شدت سرمایه گذاری در indigenisation از زنجیره تامین و موجودی بیش از چند سال گذشته.

“بنابراین این بحران را تحت تاثیر قرار دهد و ما به عنوان منفی به کشورهای دیگر است. بسیاری از ما در حال انجام تدارکات تحت خرید, هندی,’ دسته از صنایع هند که حفظ ذخایر کافی از مجموعه/زیر مجموعه از تامین کنندگان خارجی به تهیه کردن برای احتمالات” ژنرال. Naravane گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>