رومن پولانسکی برنده بهترین کارگردانی در Cesars در میان تظاهرات چندین زن راه رفتن از مخاطبان

رومن پولانسکی بازیگران سایه فرانسه Cesar Awards در روز جمعه حتی به عنوان او برنده بهترین کارگردانی برای فیلم یک افسر و یک جاسوسبا چندین زن در مخاطبان راه رفتن در اعتراض ارج نهادن یک مرد در مواجهه با اتهام تجاوز به عنف.

نسخه فرانسوی از مراسم اسکار برگزار شد و در پاریس در میان تظاهرات چندین فعالان حقوق زنان و گروه های بیش از نامزدی مدیر جدید ترین فیلم برای جوایز.

Women demonstrate outside the venue of the Cesar awards ceremony, the French equivalent of the Oscar, Friday,Feb. 28, 2020 in Paris. French women's rights activists protest against multiple nominations for Roman Polanski at the Cesar Awards ceremony. Poster at right reads “I accuse Violanski”, playing withe French word for rape and the name Polanski

زنان نشان می دهد در خارج از محل برگزاری مراسم جوایز سزار فرانسه معادل اسکار, جمعه,فوریه. 28 سال 2020 در پاریس. فرانسوی فعالان حقوق زنان در اعتراض چند نامزد برای رومن پولانسکی در مراسم جوایز سزار. پوستر در سمت راست نوشته شده “من متهم Violanski” بازی ترکه کلمه فرانسوی برای تجاوز و نام پولانسکی | عکس های اعتباری: رافائل Yaghobzadeh

فرانسه-لهستانی مدیر ده نامزد به حال تقسیم شده نظر در فرانسه یک کشور که در آن #MeToo است که الهام گرفته از جنبش زنان در سطح جهانی به مردان قدرتمند برای سوء رفتار جنسی است تلاش برای به دست آوردن کشش.

پولانسکی 86 که فیلم هم برداشت جوایز برای بهترین اقتباس و بهترین طراح صحنه و لباس ماند به دور از این رویداد گفت که او می ترسید او خواهد بود بدون محاکمه اعدام.

جنجال تا به حال در گنجاندن در جوایز برنامه پولانسکی که فرار کرد ایالات متحده برای فرانسه در اواخر دهه 1970 و پس از اعتراف به تجاوز به یک دختر 13 ساله دختر و چهره های اخیر اتهامات تجاوز جنسی.

پولانسکی را انکار می کند آخرین اتهامات علیه او.

در این مراسم بزرگترین شب در سینمای فرانسه, تقویم پولانسکی به عنوان هر دو میله رعد و برق و خط پانچ با این مراسم میزبان quipping در مورد آزار جنسی کودکان.

“این (رویداد) از یک دوران و برای اولین بار از دیگری” بازیگر Sandrine Kiberlain گفت.

در میان کسانی که در سمت چپ محل اولیه بود که منجر بازیگر , تصویری از یک خانم در آتش ستاره Adèle Haenel که در سال گذشته نشان داد او شده بود مورد آزار جنسی به عنوان یک کودک توسط یکی دیگر از مدیر.

Haenel گفت: نیویورک تایمز قبل از این مراسم که فرانسه را به “از دست رفته قایق” در #MeToo و انتقاد Cesar Awards برای به رسمیت شناختن پولانسکی.

“تشخیص پولانسکی است تف کردن در صورت از همه قربانیان است. به این معنی تجاوز به زنان نیست که بد نیست,” او گفت:.

معترضان در خارج از درگیری با پلیس در مدت کوتاهی قبل از بزرگترین نامها در فیلم وارد در Pleynel سالن کنسرت اما هیچ کدام از آن ساخته شده بر روی فرش قرمز. نزدیک دیگر تظاهرات مسالمت آمیز دست تکان داد پلاکارد مطلب “شرم بر یک صنعت است که محافظت از تجاوزگران.”

پیام اشتباه در #MeToo عصر

یک افسر و یک جاسوس تواریخ آزار و اذیت, فرانسوی, یهودی افسر ارتش آلفرد دریفوس در 1890s. آن را از دست رفته بهترین فیلم Les Miserables.

پولانسکی خود جان سالم به در هولوکاست, در حالی که مادر او درگذشت در یک اردوگاه کار نازی ها. او به شهرت شات در ایالات متحده با خود 1968 فیلم هالیوود رزماری نوزاد.

پولانسکی بازیگران و تیم تولید تحریم Cesars روز جمعه پس از وزیر فرهنگ و ارشاد Franck Riester گفت: موفقیت یک مدیر را متهم به خشونت جنسی را ارسال سیگنال اشتباه در #MeToo عصر.

عکاس فرانسوی ولنتاین Monnier سال گذشته پولانسکی متهم تجاوز به او در سال 1975 زمانی که او 18 ساله مدل و بازیگر. پولانسکی این اتهام را رد کرده است.

این دومین بار در پنج ماه است که به رسمیت شناختن پولانسکی که اخراج شد در سال گذشته از Academy of Motion Picture Arts and Sciences — که ومى اسکار — باعث شده است تا ناآرامی.

برگزارکنندگان جشنواره فیلم ونیز شد انتقاد از جمله پولانسکی کار در برنامه است. آن را در ادامه به جشنواره شیر نقره ای هیئت منصفه در ماه سپتامبر.

فرانسوی جوایز آمده در همان هفته که Harvey Weinstein, یک بار یکی از Hollywoods تاثیر گذار ترین تولید کنندگان بود به جرم تجاوز جنسی و تجاوز به عنف توسط نیویورک دادگاه.

چند مرد بازیگران tiptoed با دقت در اطراف موضوع از پولانسکی در شب جمعه.

“من امیدوارم که ما همیشه قادر خواهد بود برای ادامه بازی از فتنه انگیزی با یکدیگر در سینما و در زندگی واقعی است. وجود دارد من آن را ساخته شده من به جرم هیچ کس” گفت: بازیگر و کارگردان Mathieu Kassovitz.

منتقدان از #MeToo جنبش در فرانسه می گویند این خشکه مقدس و سوخت توسط یک متنفر از مردان است.

پیش از Cesars سابق, فرانسوی, ستاره فیلم بریژیت باردو بسیج برای حمایت از پولانسکی.

“ما باید خدا را شکر که پولانسکی زنده است و صرفه جویی در فرانسه سینما از حد وسط” باردو ” در توییتر. “من قاضی او را با استعداد خود را نه در زندگی خصوصی خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>