رم شانس راهیابی به فصل آینده لیگ قهرمانان دچار ضربه دیگر در روز جمعه به عنوان 3-2 شکست خانه بولونیا گسترش سرمایه باشگاه winless خط به سه سری بازی های.

پائولو فونسکا را پنجم قرار داده شده طرف باقی می ماند سطح در نقاط با چهارم-آتالانتا قرار می گیرد که دیدار فیورنتینا در روز شنبه قبل از دیدار دو تیم در برگامو آخر هفته آینده.

“در این لحظه ما بیش از حد مضطرب بنابراین من باید با در نظر گرفتن آنچه که من می توانید انجام دهید برای تغییر این وضعیت” Roma رئیس Fonseca گفت: Sky Sport Italia.

“ما باید برای تغییر این. آن را نه بیش از حد دراماتیک آن ممکن است همه به نظر می رسد منفی در حال حاضر, اما ما فقط نیاز به شجاعت.”

ریکاردو Orsolini در زمان استفاده از یک خطا توسط انگلیسی مدافع کریس اسمالینگ برای گرفتن 16 دقیقه استفاده برای بولونیا در ورزشگاه المپیک قبل از استفانو Denswil وحشتناک است هدف خود را جلب رم سطح تنها شش دقیقه بعد.

اما Gambian بین المللی موسی بارو به ثمر رساند عالی فردی تلاش های دو طرف نیمه وقت به ارسال بولونیا در راه خود را به پیروزی.

Henrikh Mkhitaryan هدر به سمت خانه امید با 18 دقیقه باقی مانده اما برایان Cristante فرستاده شد مدت کوتاهی پس از آن برای پایان دادن به هر گونه افکار از باز گشت.

بولونیا صعود به ششم در جدول پس از سومین پیروزی راست یک نقطه بالاتر از کالیاری و پارما در این مسابقه به واجد شرایط برای لیگ اروپا.

در شنبه کوبید یوونتوس دیدار ورونا قبل از دوم قرار اینتر سه امتیاز سرعت چهره شهر رقبا آث میلان در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی