نقشه مسیر از دو نفر منتشر شد

وزارت بهداشت و درمان در روز یکشنبه منتشر شد, نقشه مسیر از دو نفر که تست مثبت برای این ویروس بدون هیچ گونه سفر تاریخ است.

در حالی که اولین بیمار 80 ساله از Kottarakkara دیگر a 33-year-old Neendakara ساکن که اجرا می شود یک فروشگاه در Pulamon اتصال.

80 ساله و فرد با مشکلات اورولوژی سفر کرده بود Gokulam کالج پزشکی در 24 ژوئن با سه بستگان. در راه برگشت آنها را متوقف و در یک رستوران در Kilimanoor برای صرف ناهار به خانه در حدود 3 بعد از ظهر از ژوئن 25 تا 28 او بازدید Kunnikode بازار و نزدیکی یک نانوایی. او همچنین خطاب به برخی از کارگران ساختمانی و دعا در نمازخانه. در ژوئن 29, او بازدید Gokulam کالج پزشکی یک بار دیگر برای اسکن و ناهار بود از بیمارستان غذاخوری. در ژوئن 30, او بازدید Vijaya بیمارستان با علائم و روز بعد او گرفته شد به Gokulam کالج پزشکی و بستری در ICU.

این Neendakara ساکن استفاده می شود برای سفر از خانه خود را در Vellayittambalam به فروشگاه خود را در Kottarakkara سواری روی دو چرخ با یک دوست. در ژوئن 28, او نماز در کلیساهای کوچک از Kureepuzha کلیسا و Kadavoor کلیسا. همان روز سفر او با همسر و فرزندان خود را در ماشین و صرف برخی از زمان در خانه یک دوست که زندگی در Pallithottam. در جولای 1, او توسعه علائم و نمونه جمع آوری شد روز بعد. او معطوف به دولت کالج پزشکی Parippally پس از او آزمایش مثبت در روز شنبه.

از آنجا که منبع هر دو گروه از بیماران می تواند نمی توان پیش بینی کرد که دولت منطقه اعلام کرد بخش 53 از کلم شرکت بخش 2,4,6,7 و 8 Kottarakkara شهرداری و 15 بخش Melila grama panchayat به عنوان مهار مناطق.

این Kottarakkara KSRTC انبار به حالت تعلیق خدمات و KSRTC اتوبوس که از جاهای دیگر خواهد بود عامل بدون دست زدن به انبار. اتوبوس از تریواندروم به پایان خواهد رسید در Karikkakam و کسانی که از Adoor و Punalur خواهد رفت تا به Mylam و Chengamand بود.

کلم-Kottarakkara خدمات اداره می شود و تا ایستگاه راه آهن اتصال. اتوبوس از Parippally متوقف خواهد شد در Thrikkannamangal و کسانی که از Puthur تنها در عمل تا Avannoor. هیچ خدمات عمل خواهد شد از انبار تا اطلاع ثانوی و هیچ اتوبوس خواهد بود و مجاز به ورود به انبار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>