ردیف بیش از عکس از شورش متهم با BJP رهبر

در یک عکس که رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی در شنبه منطقه رئیس جمهور بلندشهر واحد BJP دیده می شود felicitating Shikhar Agarwal یکی از متهمان در دسامبر 2008 بلندشهر خشونت که در طی آن اراذل و اوباش کشته بازرس Subodh کومار سینگ.

از 38 متهم پلیس به اتهام پنج قتل در حالی که Yogesh راج و آقای Agarwal که گفته می شود در ارتباط با بی جی پی و خود را وابسته به گروه بودند به اتهام تحریک به خشونت و آتش سوزی بیش از اتهام کشتار گاو.

در یک رویداد سازمان یافته توسط Pradhanmantri Jankalyankari Yojna Abhiyan (PJYA), Anil Sisodia منطقه رئیس جمهور BJP بیش از یک نامه به آقای Agarwal بیان کرد که او منصوب شده بود دبیر کل برای مبارزات انتخاباتی در این منطقه است.

نامه حمل عکس از نخست وزیر با بی جی پی را لوتوس نماد و لیست اتحادیه وزرای کابینه نارندرا تومار, Giriraj سینگ و Dharmendra Pradhan, در میان دیگران در Margdarshak مندل از PJYA. در Facebook صفحه PJYA توصیف آن به عنوان یک سیاسی سازمان است.

اما BJP است فاصله خود را از PJYA. انکار هر گونه ارتباط با این سازمان آقای Sisodia به خبرنگاران گفت که او به دعوت اعضاء به عنوان مهمان رئیس و نمی دانیم آقای Agarwal. او گفت: این حزب معتقد در سیاست پاک سازی و روشن مردم رو جدی اتهامات عنوان شده علیه.

سانجی Gurjar دبیر کل BJP واحد در بلندشهر گفت هندو PJYA بود و بخشی از بی جی پی ،

“ما دعوت شده بودند توسط برخی ارشد بازرگانان محلی برای این رویداد. ما تا به حال روشن ساخته است که این رویداد هیچ ربطی به حزب” او گفت:.

در استفاده از نام ارشد حزب رهبران در نامه آقای Gurjar گفت: آنها را به اقدام علیه این سازمان است. “همه گزینه ها باز هستند از جمله اقدام قانونی,” او گفت:.

او افزود که قبلا بوده است تلاش برای پیوند آقای Agarwal با BJP. “در آن زمان ما حفظ کرده بود که او یک عضو حزب. ما چوب به ما ایستاده است.”

هنگامی که هندو به نام با شماره های ذکر شده در مقابل دهلی آدرس PJYA فرد receving فراخوان شناسایی خود را به عنوان Aneet Kaushik ملی رئیس جمهور از ساز و برگ و ادعا نامه صادر شده برای آقای Agarwal جعلی بود.

“ما نمی موضوع نامه های فردی به داوطلبان ما. کسی سوء استفاده از محبوبیت خود را بر روی زمین و ما را سختگیرانه علیه آنها. ما نمی دانیم که کسی که امضا کرده نامه,” او گفت:.

آقای Kaushik گفت که او تا به حال شده است در ارتباط با Bajrang دال در طول روز به کالج و می خواست به نخست وزیر طرح به مردمی.

او گفت: “ما هیچ ارتباطی با حزب ما نیست, با استفاده از منابع” و اضافه کرد که PJYA را در Facebook صفحه نیز جعلی است.

پرسید که آیا این سازمان به ثبت رسید آقای Kaushik گفت: آن را به عنوان یک کمپین “ما فکر آن را مورد نیاز نمی باشد. در حال حاضر پس از یک مورد مشابه پیدا شد در Madhya Pradesh, ما در حال گرفتن آن ثبت شده است.”

آقای Agarwal از سوی دیگر گفت: “این عکس توضیحی است. من دعوت شد برای نگه داشتن پست من به عنوان یک توده مردم کارگر. اگر برخی از مردم می خواهم به طرد من آن را به آنها است. من رو محاکمه برای قتل در این مورد هستم و به قید وثیقه. اگر در طول این مدت من می خواهم برای کمک به جامعه چه چیزی اشتباه است؟”

آقای Agarwal است که در میان شش متهم بودند که با قید وثیقه آزاد شد در Syana خشونت مورد در ماه اوت سال 2019.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>