شایعات سوخت تظاهرات در Poonthura هیث وزیر تجدید نظر برای آرام

Poonthura واقع در منطقه ساحلی کرالا پایتخت که در آن یک superspread’ حدود 200 COVID-19 موارد گزارش شده شاهد تنش صحنه در صبح روز جمعه پس از اعتراض توسط مردم محلی بدون زیر اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. سلامت کارگران نیز با مته سوراخ کردن فشار از اعتراض به وسایل نقلیه خود را مسدود شد و تا به حال به چهره عصبانی طغیان از معترضان.

اعتراض سوخت تا حدودی با عدم دسترسی به اقلام ضروری و تا حدی نادرست و شایعات در مورد تست led کرالا وزیر بهداشت K. K. Shailaja به درخواست تجدید نظر عاطفی برای گمراه کردن مردم و بدتر در حال حاضر وضعیت مخاطره آمیز. دولت های منطقه نیز کاسته برخی از محدودیت ها و وعده داده شده برای اجرا در تلفن همراه واحدهای Supplyco و Consumerfed و همچنین به عنوان تلفن همراه خود پرداز atm در بیاورد و بخش.

با توجه به منابع وجود دارد یک شایعه در میان مردم محلی است که دولت بوده است گزارش تعداد زیادی از موارد در Poonthura از واقع وجود دارد. بسیاری بر این باورند که سریع آنتی ژن تست دقیق نیست و حتی افرادی با علائم خفیف هستند تست مثبت است. گزارش از موارد از مجاور Manikyavilakam و Puthenpallly بخش تحت Poonthura نام آن را به عنوان متعلق به خوشه ویروس گسترش نیز منجر به خشم بسیار در میان مردم است.

در صبح روز جمعه یک خودرو حامل کارگران بهداشت و درمان به یکی از مراکز آزمون متوقف شد در راه با معترضان.

“تیم ما خودرو بود از رفتن به مرکز آزمون هنگامی که یک گروه احاطه خودرو و شروع به فریاد ما. آنها عصبانی بودند که Poonthura است که ناعادلانه مارک با توجه به bunching از موارد از بخش مجاور خود را تحت نام. آن را یک مصیبت برای ما برای مدتی قبل از اینکه ما موفق به رسیدن به بیمارستان” گفت: یکی از کارگران بهداشت و درمان.

 

مردم از این منطقه شده اند در مواجهه با کمبود اقلام ضروری به عنوان تنها تعداد کمی از مغازه ها عملکرد و مغازه ها از مناطق مجاور شد مشتاق آنها بازدید.

پس از این حادثه خانم Shailaja در یک ویدئو زنده در Facebook گفت که کسانی که در تحریک مردم بر اساس شایعات هستند jeopardising دولت ایالات مبارزه با COVID-19 و همچنین سوق دادن آنها به مرگ است.

“پس جولای 6, ما باید انجام 1,192 آزمون در Poonthura به تنهایی که 243 یافت شد مثبت است. این سه بخش باید در مجموع 31,985 مردم که 5,611 هستند افراد و 2,250 در حال کودکان زیر سن 5. این منطقه همچنین دارای 184 نفر تحت مراقبت تسکینی. آن است که در یک منطقه با خطر گسترش ویروس که چنین تظاهرات هستند که تحریک. ما مطمئن هستیم که افرادی که در پشت این اما هر کس که ممکن است این زمان برای این تلاش است. شما در حال قرار دادن زندگی مردم در خطر است. وزارت بهداشت باز ده میز کمک آن می توانید تماس گرفته شود برای پاک کردن هر گونه شک و تردید گفت:” خانم Shailaja.

 

برگزار شد و در بعد از ظهر با مردم محلی کلیسا, نمایندگان, مقامات پلیس و دولت منطقه مقامات در آن حضور داشتند. با توجه به Bevinson قائم مقام از Poonthura کلیسا خواسته های مطرح شده برای اعلام نتایج از هر بخش به طور جداگانه و همچنین به عنوان به گام را در دسترس اقلام ضروری.

بعد وزیر گردشگری Kadakampally Surendran مسئول منطقه اعلام کرد کاهش برخی از محدودیت. او گفت که تلفن همراه واحدهای Supplyco و Consumerfed سفر خواهد کرد در اطراف بخش به ارائه اقلام ضروری در نرخ مقرون به صرفه. مردم محلی خواهد بود و مجاز به انجام ماهیگیری برای نیازهای خود را.

“آنها می توانند به فروش ماهی به صورت محلی و بقیه خواهد شد تهیه شده توسط Matsyafed. هیچ مزایده اجازه خواهد داشت و نه می تواند ماهی بود آورده از خارج” آقای Surendran گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>