راسل کرو ‘Unhinged’ خواهد بود اولین فیلم به آزادی پس از تئاتر بازگشایی

فیلم هیجان انگیز “Unhinged” با بازی راسل کرو را برتر بین المللی تئاتر آنها به عنوان دنده تا برای از سرگیری فعالیت در ماه ژوئیه پس از coronavirus ناشی از خاموش کردن.

جاده خشم فیلم بود که قبلا برنامه ریزی شده برای سپتامبر انتشار خواهد شد در حال حاضر ضربه زدن به صفحه نمایش در جولای 10, تبدیل شدن به اولین ویژگی منتشر خواهد شد پس از بازگشایی سالن.

با توجه به هالیوود خبرنگار Solstice استودیو بسته شده است معاملات به سرعت انتشار این فیلم که توسط استودیو indie در این پروژه برای اولین بار در تئاتر در سراسر جهان است.

آمریکا اولین “Unhinged” در حال حاضر تقریبا همزمان با بازی در سینما در سراسر جهان به عنوان آنها بازگشایی از جمله در انگلستان و بقیه از اروپا و استرالیا و آسیا است.

در روز سه شنبه Solstice تایید کلید قلمرو معاملات با شیر برای آلمان و اتریش و فرانسه را SND این جستجوگران برای بنلوکس و StudioCanal برای استرالیا و نیوزیلند.

“این یک امتیاز به کار با بالا مستقل شرکت های توزیع در سراسر جهان بر ما اولین ویژگی” گفت: انقلاب را خریداری و بین المللی سر کریستال Bourbeau در بیانیه ای به پایان رسیده برای جشنواره کن بازار مجازی.

سایر توزیع کنندگان بین المللی در خط یک در اوایل اکران از “Unhinged” شامل ارتفاع فیلم برای انگلستان, Nordisk Film برای اسکاندیناوی ایتالیا لئون فیلم و VVS برای کانادا.

کارگردان Derrick Borte, “Unhinged” یک داستان در مورد یک مادر مجرد (کارن Pistorius) که من کاین و عذاب توسط یک غریبه (کرو) پس خشم جاده رویارویی در نور قرمز است.

این فیلم همچنین ویژگی های Jimmi Simpson and Gabriel Bateman.

عناوین دیگر انتظار می رود کارگردان تئاتر ماه آینده عبارتند از: کریستوفر نولان بسیار در انتظار “شعار” و دیزنی “مولان” live-action بازسازی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید