روسیه جملات دریایی سابق آمریکا به 16 سال به اتهام جاسوسی

یک دادگاه محکوم دریایی سابق آمریکا پل Whelan جاسوسی برای ایالات متحده در روز دوشنبه و او را محکوم به 16 سال در زندان حاکم است که وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: خشم واشنگتن است.

Whelan, که دارای, ایالات متحده, بریتانیا, کانادا و ایرلند گذرنامه بازداشت شد, توسط ماموران محکوم به مسکو در یک اتاق هتل در دسامبر. 28 سال 2018 به عنوان او آماده برای شرکت در یک عروسی.

با یک فلش درایو

روسیه می گوید: Whelan, 50 گرفتار شد و با کامپیوتر فلش درایو حاوی اطلاعات طبقه بندی شده. Whelan که التماس کرد گناه نیست, گفت که او قرار بود در یک نیش عمل و فکر کرده بود این درایو به او داده شده توسط یک روسی آشنایی موجود عکس تعطیلات.

“این همه سیاسی تئاتر” گفت: Whelan که تماشا رسیدگی از یک جعبه شیشه ای در داخل شهر مسکو دادگاه.

Whelan برگزار شده بود یک تکه کاغذ که در آن او را محکوم دادرسی به عنوان یک “شاهد محاکمه” و در خواست رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبران بریتانیا و کانادا و ایرلند را به “اقدام قاطع”.

Whelan وکیل ولادیمیر Zherebenkov گفت: یک درخواست تجدید نظر خواهد بود ساخته شده در برابر حکم.

آقای Pompeo گفت: واشنگتن خشمگین بود و می خواست مسکو بلافاصله به رایگان Whelan.

جان سالیوان سفیر آمریکا در روسیه به خبرنگاران گفت که هیچ مدرکی تولید شده بود برای اثبات Whelan گناه در آنچه که او به نام مسخره از عدالت است. این حکم را “خوب و تاثیر” در روابط بین مسکو و واشنگتن — در حال حاضر تیره و تار توسط طیف وسیعی از مسائل به گفت و گو ادامه خواهد داد, او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید