روسیه قصد دارد برای شروع به تخلیه شهروندان خود در روز دوشنبه از ووهان مرکز از یک بیماری همه گیر در چین مرکزی و معلق مستقیم قطار مسافری به کشور که در آن مرگ و میر از coronavirus افزایش یافته است به 361.

روسیه که در مرز با چین است 4,300-متر بلند بود, گزارش دو مورد اول از این ویروس در هفته گذشته در سیبری منطقه تیومن و دیگر در شرق دور Zabaykalsky منطقه هر دو مربوط به اتباع چینی.

روسیه و هوافضا و دفاعی افغانستان و بخشی از نیروهای مسلح خواهد شد شروع به تخلیه شهروندان روسیه از ووهان و هوبئی در روز دوشنبه. وجود بیش از 600 روس ها وجود دارد معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova گفته است.

مسکو در حال حاضر محدود پرواز مستقیم به چین و راه آهن روسیه به حالت تعلیق در قطار مسافر به کشور از نیمه شب.

آخرین قطار از پکن به مسکو وارد روسیه خالی که همه 136 مسافران گرفته شد در روسیه-چین مرز ریا خبر داد و اضافه کرد که همه آنها اتباع چینی.

تقاضا برای ماسک های پزشکی افزایش یافته است در مسکو فروشگاه های مواد مخدر Vedomosti روزنامه گفت: روز یکشنبه پس از بازدید از تعدادی از مکان های اطراف 12 میلیون سرمایه گذاری با برخی از مکان های مواجه با کمبود.

در فرودگاه مسکو Domodedovo یکی از سه کلید هاب برای پروازهای بین المللی, مرز, کنترل افسران با پوشیدن ماسک و دستکش در شب یکشنبه یک مهر شاهد گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی