روسیه برای استفاده, ویروس, درمان ذات الریه در موارد

روسی پزشکان شروع به درمان تمام بیماران مبتلا به ذات الریه جدید کروناویروس بدون انتظار برای نتایج آزمون برای تایید تشخیص این کشور وزیر بهداشت میخائیل Murashko گفت.

ما شاهد این هستیم که پیشرفت بیماری سریع است و آن را خاص تظاهرات بالینی (اجازه) تشخیص (it) بدون تایید در آزمایشگاه بر اساس تظاهرات بالینی آقای Murashko گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی که پخش شده در پنج شنبه شب.

آقای Murashko بیانیه پژواک زودتر نظرات از مسکو پزشکان درگیر در درمان coronavirus بیماران و گفت که اکثریت قریب به اتفاق موارد پنومونی در روسیه به احتمال زیاد ناشی از این ویروس جدید است و باید چنین رفتار شود.

موجود آزمایشات تایید COVID-19 70-80 ٪ دقیق دنیس Protsenko, رئیس, دکتر, از بالا مسکو بیمارستان درمان coronavirus بیماران خبر داد.

روسیه مقامات بهداشتی گزارش 1,786 موارد جدیدی از کروناویروس در جمعه آوردن این کشور در مجموع به 11,917. شیوع برداشت تا سرعت در روسیه در هفته های اخیر با تعدادی از موارد در حال رشد نمایی و دو برابر شدن هر چند روز. کرملین منتقدان شده اند سوال آمار رسمی با اشاره به تعداد فزاینده ای از موارد پنومونی و نشان می دهد که روسیه coronavirus مورد تعداد ممکن است بسیار بالاتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید