سفیر روسیه در مسکو را رد می کند کمک هکرها هدف واکسن ویروس

سفیر روسیه در لندن را رد اتهامات توسط بریتانیا و متحدان آن برای کمک به هکرها هدف labs انجام coronavirus واکسن تحقیقات در انگلستان مصاحبه تلویزیونی به پخش در روز یکشنبه.

آندره Kelin گفت: اتهامات پنج شنبه توسط بریتانیا و ایالات متحده و کانادا است که یک نرم گروه به نام APT29 بود پشت آنلاین حملات و “تقریبا قطعا” مربوط به هوش ساخته شده “ندارد”.

“من باور نمی کنم در این داستان در تمام وجود حس در آن,” او گفت: BBC‘s Andrew Marr نشان می دهد اضافه کردن او آموخته بود در مورد نرم جمعی وجود از گزارش های رسانه ها. “در این صورت به نسبت هر نوع کامپیوتر هکرها به هر کشور غیر ممکن است.”

Kelin که منصوب شد مسکو برتر ایران در بریتانیا در ماه نوامبر گذشته نیز رد جداگانه ادعای لندن است که “روسیه بازیگران” به دنبال اخلال در سال گذشته انگلستان کلی انتخابات است.

وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab کرد و گفت: عاملان حال گردش به بیرون درز تجارت اسناد بین بریتانیا و ایالات متحده در یک پیشنهاد برای ایجاد بخش بیشتری در این مسابقه. “من نمی بینم هر نقطه در استفاده از این موضوع به عنوان یک ماده از دخالت” Kelin گفت. “ما دخالت نمی در همه. ما نمی بینیم هر نقطه در دخالت… ما سعی خواهد کرد برای حل و فصل روابط و ایجاد روابط بهتر از الان بود.”

روسیه و بریتانیا بوده است در آبهای مدیترانه پس از مسکو بود که به اتهام تلاش برای کشتن دو عامل سرگئی Skripal قدرتمند با درجه نظامی عصب عامل در سال 2018 است. این حمله در سولزبری باد از جنوب غرب انگلستان آمد و 12 سال پس از تابش مسمومیت سابق جاسوسی الکساندر لیتوینکو در لندن است.

دوباره روسیه را رد دخالت و Kelin گفت: این کشور آماده است به حرکت از مجادلات. “ما در حال آماده به نوبه خود صفحه و ما آماده برای انجام کسب و کار با بریتانیا” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>