نیروی دریایی روسیه به زودی hypersonic n-سلاح می گوید: ولادیمیر پوتین

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز یکشنبه گفت که نیروی دریایی روسیه مجهز خواهد شد hypersonic حمله هسته ای و سلاح های هسته ای در زیر آب هواپیماهای بدون سرنشین که وزارت دفاع گفته شد در آخرین مرحله از تست. این سلاح ها که برخی از آنها هنوز به اعزام شامل Poseidon underwater هسته ای هواپیماهای بدون سرنشین طراحی شده انجام شده توسط زیردریایی و Tsirkon (فولاد) hypersonic موشک کروز است که می تواند مستقر در سطح کشتی.

ترکیبی از سرعت و قدرت مانور و ارتفاع hypersonic موشک قادر به سفر در بیش از پنج برابر سرعت صوت باعث می شود آنها را دشوار برای پیگیری و رهگیری.

زبان در سن پترزبورگ در سالانه نیروی دریایی رژه که ویترین روسیه بهترین کشتی زیر دریایی های هسته ای و دریایی حمل و نقل هوایی و آقای پوتین گفت: نیروی دریایی قابلیت های در حال رشد بودند و آن را دریافت 40 جدید رگ های این سال است.

در بیانیه ای جداگانه منتشر شده از طریق روسیه, اخبار سازمان های وزارت دفاع گفت: تست بلگورود اولین زیردریایی قادر به حمل Poseidon هواپیماهای بدون سرنشین بود و در راه و آزمایش سلاح های سیستم نزدیک شدن به اتمام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>