روسی, ترکی, رئیس جمهور دیدار به خشونت در سوریه همچنان ادامه دارد

ترکیه و روسیه رئیس جمهور تنظیم شده برای برگزاری مذاکرات در مسکو با هدف پایان دادن به درگیری ها در سوریه که شامل نیروهای خود را همراه با پروکسی است که تهدید به گودال ترکیه در مقابل روسیه در یک درگیری نظامی مستقیم

قبل از آخرین بحران رئیس جمهور ولادیمیر پوتین و همتای ترک خود رئیس جمهور رجب طیب اردوغان موفق شده بود برای هماهنگ کردن منافع خود در سوریه حتی اگر مسکو حمایت رئیس جمهور سوریه بشار اسد در حالی که آنکارا حمایت خود را از دشمنان در سراسر سوریه نه سال جنگ. روسیه و ترکیه به نظر می رسد مشتاق برای جلوگیری از مرحله نهایی مسابقات اما به شدت منافع متضاد در استان ادلب در آن را دشوار برای مذاکره مورد قبول دو طرف سازش.

روسیه از حمایت سوریه توهین آمیز به دست آوردن مجدد کنترل بر ادلب — آخرین اپوزیسیون کنترل منطقه در کشور — تحت فشار قرار دادند تا نزدیک به یک میلیون سوری به سوی ترکیه است. آقای اردوغان در پاسخ با باز کردن ترکیه دروازه ورود به اروپا در آشکار پیشنهاد به اجبار غرب به ارائه پشتیبانی بیشتر به آنکارا.

ترکیه ارسال کرده است هزاران نفر از نیروهای خود را به ادلب را دفع ارتش سوریه و درگیری در زمین و در هوا که ترک کرده اند ده ها تن مرده در هر دو طرف. روسیه کمک کرده است که آقای اسد در اصلاح بسیاری از قلمرو این کشور است حاکی از آن نمی بیکار نشستن برای دیدن ترکیه تار و مار نیروهای نظامی خود را.

پس از ترکیه به قطع چندین سوریه جت مسکو هشدار داد آنکارا که آن هواپیما ناامن خواهد بود اگر آنها وارد حریم هوایی سوریه یک تهدید محجبه به شرکت روسی دارایی های نظامی در سوریه است.

همچنین به عنوان خوانده شده | به آخر بازی نزدیک در سوریه جنگ داخلی?

روسی جنگنده های مستقر در سوریه را ارائه پوشش هوایی برای آقای اسد توهین آمیز در یمن است.

مخالفت فعالان در ادلب سرزنش هواپیمای روسی برای روز پنجشنبه اعتصاب در تهران برگزار می شود ایجاد کرد که از آنها گفت: کشته شدن 15 نفر از جمله کودکان و زخمی شدن چندین نفر دیگر. ارتش روسیه تا به حال هیچ اظهار نظر فوری در این ادعا اما آن را قاطعانه رد مشابه قبلی ادعا اصرار آن نشده هدفمند مناطق مسکونی.

مبارزه همچنان ادامه دارد

جنگ در ادلب می آید به عنوان شدید ترین آزمون به روسیه-ترکیه روابط پس از بحران باعث ترکیه سقوط یک هواپیمای جنگی در نزدیکی مرز سوریه در ماه نوامبر 2015. روسیه نیز با یک آرایه گسترده تحریم های اقتصادی و برش و جریان آن گردشگران را به ترکیه و ممنوعیت بسیاری ترکی صادرات یک مجازات است که در نهایت ترکیه مجبور به عقب نشینی و ارائه عذر خواهی.

ترکیه نمی تواند یک پخش که هزینه بحران به مراتب کمتر از یک درگیری نظامی با یک قدرت هسته ای است, اما آن را به یک موقعیت قوی برای معامله با. نیازهای مسکو و آنکارا به عنوان یک شریک در سوریه حل و فصل و روسیه عرضه مسیرهای نیروهای خود را در سوریه دروغ از طریق تنگه های ترکیه.

مسکو همچنین امیدوار به استفاده از آنکارا در آن بن بست با غرب است. در سال گذشته ترکیه شد اولین ناتو کشور را تحویل پیشرفته روسیه دفاع هوایی موشکی, سیستم عصبی, ایالات متحده است. ترکیه قرار است در آن استقرار در خود نگه دارد در میان بحران در یمن است.

مذاکرات در مسکو را علامت 10th روبرو می شوند در بیش از یک سال و بین آقای پوتین و آقای اردوغان که در تماس با یکدیگر را “دوست عزیز” و جلا خوب هنر چانه زنی.

در ماه اکتبر گذشته آنها توافق برای استقرار نیروهای خود را در سراسر سوریه و شمال شرقی مرز برای پر کردن جای خالی سمت چپ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خروج ناگهانی نیروهای ایالات متحده. قبل از آن آنها مذاکره کرده بود یک سری از توافق که دیدم اپوزیسیون سوریه از مناطق مختلف در سوریه و حرکت به ادلب و در سال 2018 حک شده د-تشدید تنش در منطقه ادلب.

آنها سرزنش یکدیگر برای سقوط ادلب مقابله با مسکو برگزاری آنکارا مسئول برای اجازه دادن به القاعده مرتبط داعش حملات از منطقه و ترکیه را متهم کرده که مسکو از عدم مهار آقای اسد.

امکان سازش در ادلب می توانید ببینید آقای اسد در حفظ کنترل بر روی کلید M5 بزرگراه که نیروهای خود ادعا کرد که در آخرین حمله. جاده ای که دهانه سوریه ارتباط دمشق با حلب پایتخت تجاری این کشور ضروری است برای آقای اسد برای تحکیم حکومت خود را.

در نشانه آن است که کرملین بصورتی پایدار و محکم در نظر دارد برای تضمین کنترل M5 در اوایل این هفته, روسی, پلیس نظامی مستقر کرده اند به یک شهر استراتژیک Saraqeb نشسته در بزرگراه برای دفع هر گونه تلاش ترکیه برای بازپس گرفتن آن است.

در بازگشت آقای پوتین می تواند شرایط حضور ترکیه مورد حمایت نظامیان در این مناطق در کنار مرز قرار داده و ترمز در حال حاضر آقای اسد تلاش برای ادعا می کنند کنترل کامل بر یمن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>