SA vs Aus | آگار hat-trick کمک می کند تا استرالیا ترش, آفریقای جنوبی توسط 107 اجرا می شود در 1st T20

استرالیا سمت چپ بازو عنکبوتی که تار میتند اشتون آگار در زمان حرفه ای-بهترین 5-24 از جمله یک هتریک به آنها کوبید میزبان آفریقای جنوبی توسط عظیم 107 اجرا می شود در اولین Twenty20 بین المللی در بولتون روز جمعه.

پس از فرستاده شدن به خفاش استرالیا انباشته 196 برای شش در 20 اور به آفریقای جنوبی با تلاش خود خط و ظهر و از دست رفته یک تعداد خوش در این زمینه در چه بود, درهم و برهم نمایش.

سمت خانه بودند در اوایل مشکل در پاسخ خود را زمانی که آنها از دست رفته تكیه Quinton de Kock در بیش از و آن را تبدیل به یک سبقت پس از آن به عنوان آگار کمک کاسه میزبان برای 89, یک رکورد کم آفریقای جنوبی.

دوم ثابت در سه سری بازی برگزار خواهد شد در پورت الیزابت در روز یکشنبه قبل از آخر در شهر کیپ تاون در روز چهارشنبه.

“ما مجموعه ای از تن در این زمینه در زمان یک زن و شوهر از تیز شانس و اشتون دگرگون واقعا خوب است. آن را همه جانبه عملکرد خوب” استرالیا کاپیتان هارون سهره گفت: در بعد از مسابقه ارائه شده است.

“راه ما حمله چین و دگرگون خوب تهاجمی ظهر واقعا چشمگیر بود.”

آن را یک رکورد از دست دادن برای آفریقای جنوبی در کوتاه ترین فرمت می آید و هشت ماه قبل از جام جهانی بود که صحنه در استرالیا شروع در ماه اکتبر.

استیو اسمیت بالا به ثمر رساند برای گردشگران با 45 از 32 توپ در بازگشت به آفریقای جنوبی برای اولین بار پس از Sandpapergate رسوایی مارس 2018 و پس از آن او ممنوع برای یک سال توسط کریکت استرالیا همراه با دیوید وارنر.

درب بازکن وارنر بازگشت بود و نه به عنوان پیروز به عنوان او بود دوم توپ را برای چهار اما اسمیت و سهره (42 از 27 توپ) قرار داده و در 80 برای دومین حلقه در تنها هشت اور به وضع پلت فرم های قابل توجه نمره.

در مورد آفریقای جنوبی در اوایل مشکل زمانی که عالی نوسانی تحویل از میچل Starc بی خانمان وسط بیخ De Kock قبل از آگار پاره پاره از طریق صفحه اصلی پنبه حلاجی شده.

او بهترین گلزن Faf du Plessis (24 22) در مرز قبل از به دام انداختن Andile Phehlukwayo پا قبل از جدا با تحویل بعدی.

کلاه-ترفند کامل بود که Dale Steyn لبه اولین توپ خود را به هارون سهره در لغزش.

این 12th, hat-trick در Twenty20 بین المللی و دوم توسط یک استرالیایی پس از برت لی در برابر بنگلادش در سال 2007.

“من بیش از حد مطمئن شوید که چه اتفاق افتاده است وجود دارد. انرژی وجود دارد اما مهارت نیست به اندازه کافی خوب امشب” De Kock گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>