درب بازکن Janneman مالان زده درخشان شکست نخورده قرن برای هدایت آفریقای جنوبی به شش ویکت پیروزی بر استرالیا در دومین روز بین المللی در بلومفونتن روز چهارشنبه که مهر و موم پیروزی در سری.

استرالیا برنده بازی شیر یا خط و تصمیم به خفاش ارسال 271 همه را به آفریقای جنوبی seamer Lungi Ngidi به اتمام حرفه ای-بهترین ارقام از 6-58 کند چوگان برای متوقف شده است برق شروع از بازدید کنندگان است.

مالان بود که به توپ برای اولین بار از بازی در اولین در شنبه لنگر آفریقای جنوبی پاسخ رام معمول خود swashbuckling سبک به نمره 129 نه از 139 توپ و منجر سمت خانه به پیروزی با نه توپ به یدکی.

استرالیا ساخته شده و سریع شروع به نوبت مسابقه به 50 در هفتم قبل از اینکه دیوید وارنر (35) شد اولین قربانی برای Ngidi که بعد از اخراج استیو اسمیت (13) و Marnus Labuschagne در توپ متوالی.

هارون سهره (69) نگاه مسلط در اوایل خود را در نوبت, اما زمانی که آفریقای جنوبی خفه خود را به ثمر رساند مناطق او لبه Anrich Nortje به wicketkeeper Quinton de Kock تلاش زرق و برق دار رانندگی کنید.

D ‘ Arcy کوتاه (69) قرار داده و در 66 برای پنجمین حلقه با Mitchell مارش (36) و زمانی که آنها سقوط کرد Ngidi بازگشت به mop تا پایین ترتیب به عنوان استرالیا اضافه شده تنها 49 اجرا می شود برای از دست دادن شش ویکت در فینال 10 اور.

آفریقای جنوبی از دست رفته کلید رودخانه De Kock برای صفر به توپ سوم از پاسخ های چپ دست داشتن خود را کنده خرد توسط Mitchell Starc برای سومین بار در پنج نوبت.

اما مالان که انتخاب شده برای South Africas ODI تور هند در اواخر این ماه و JJ smuts زندانی شد (41) را در یک بیمار 91 در 20.1 اور به لبه سمت خانه و نزدیک به هدف خود را.

در فرم هاینریش Klaasen اضافه run-a-ball 51 ارائه شده است که حرکت زمانی که آن را مورد نیاز و دیوید میلر (37 خارج از 29 توپ) پیوست مالان به پایان کردن یک رکورد تعقیب و گریز در ODIs در Mangaung بیضی شکل به عنوان میزبان برتر 274 چهار در 48.3 اور.

آفریقای جنوبی منجر سری 2-0. سوم و نهایی است که در پتچفستروم در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی