کشور های سارک’ اضطراری بسته های مشوق برای مقابله با COVID-19 اقتصادی خرید اینترنتی

سارک کشورهای نورد از یک قایق از بسته های مشوق برای افزایش سرمایه گذاری های بافر کسب و کار خصوصی و تقویت رشد در پاسخ به COVID-19 همه گیر است که طرح میتوانست به زندگی و اختلال در فعالیت های اقتصادی در یک منطقه مسکونی با بیش از 1.8 میلیارد نفر است.

بانک جهانی به تازگی هشدار داده است که در جنوب آسیا چهره آن بدترین عملکرد اقتصادی در 40 سال با توجه به کشنده coronavirus همه گیر شده است wreaking ویران در سراسر جهان است.

آن را توصیه به دولت برای “سطح شیب دار بالا اقدام به محدود کردن بهداشت و درمان اضطراری حفاظت از مردم خود به ویژه فقیرترین و آسیب پذیرترین و در حال حاضر برای سریع بهبود اقتصادی”.

هند پاسخ

هند یک $2.9 تریلیون اقتصاد — بزرگترین در 8-عضو سارک گروه بندی — پاسخ رونمایی ₹1.7 لاخ کرور ($22.6 میلیارد دلار) طرح محرک اقتصاد ارائه مستقیم انتقال پول نقد به فقرا ارشد شهروندان و زنان و رایگان foodgrain و پخت و پز گاز به امداد رسانی به میلیون ها نفر آمار مستند.

بانک مرکزی کاهش نرخ بهره بانکی 75 واحد به وام های ارزان تر و ارائه ₹1 لاخ کرور نقدینگی به بازار است. همچنین یک مهلت قانونی برای بازپرداخت وام به مدت سه ماه فراهم شده است.

دولت به حالت تعلیق در عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد برای 6 تا 12 ماه به فضای تنفس برای شرکت در تلاش برای تضمین لازم تامین مالی renegotiating وام و تلاش برای امن دیگر نقش برجسته از بانک ها.

پاکستان بسته نجات

در پاکستان زمانی که نخست وزیر عمران خان اعلام کرد این مستند در ماه گذشته کمی وجود دارد مقاومت در ابتدا از بخش خصوصی است. اما آن را به عنوان طولانی ناآرامی به آرامی شروع به دم در میان کسب و کارهای کوچک و مغازه داران که می ترسید که آنها ممکن است نه حفظ طولانی مدت بسته شدن.

برای تسکین نگرانی های خود را از دولت اعلام کرد ₹1.2 لاخ کرور بسته نجات برای کمک به کسب و کار و مردم آسیب پذیر است. به طور جداگانه دولت تصمیم گرفته است به تخصیص ₹7,500 کرور برای شرکت های کوچک و متوسط.

“ما با توجه ₹20,000 کرور در بازپرداخت مالیاتی به تجار و بازرگانان مختلف به طوری که آنها با پول آنها را” آقای خان گفت.

بانک مرکزی پاکستان به کاهش نرخ بهره از 13.25 به 9 ٪ از اواخر مارس در پاسخ به تقاضا از بخش خصوصی است. آن را نیز موافقت کرده است به وام های اعطایی در 4-5 ٪ به کسب و کار.

بنگلادش بسته محرک

بنگلادش اعلام کرده است $11.6 میلیارد بسته محرک برای حمایت از اقتصاد با تمرکز اولیه بر حمایت از تولید و خدمات در بخش های کشاورزی و اجتماعی, شبکه های ایمنی.

“این بسته حمایتی معادل 3.5 درصد از تولید ناخالص داخلی ما,” نخست وزیر شیخ حسینه خواستند گفت: در آوریل 24.

بنگلادش پوشاک تولید کنندگان و صادرکنندگان گفته است که سفارشات به ارزش حدود 3.2 میلیارد بودند لغو و یا به حالت تعلیق موثر بر بیش از 2.3 میلیون کارگر. نساجی بخش عمده فارکس بگير به طور مستقیم در استخدام بیش از 4.5 میلیون نفر بیشتر از زنان است.

دیگر کشورهای سارک’ استراتژی

سریلانکا اقتصاد آمار COVID-19, تلاش برای غلبه بر بحران.

در مارس 31, بانک مرکزی اعلام کرد که 250 میلیون دلار refinancing تسهیلات برای بانک ها آنها را قادر می سازد به گسترش ظرفیت وام دهی توسط ₹40,000 کرور به کسب و کار, پیشنهاد, بازپرداخت وام moratoriums و ارائه سرمایه در گردش در 4% بهره.

سریلانکا نیز برنامه ریزی برای ورود به یک توافق با بانک مرکزی هند برای یک ارز مبادله به ارزش 400 میلیون دلار برای تقویت ذخایر خارجی و اطمینان از ثبات مالی.

نپال بخش کسب و کار است که انتظار می رود به رنج می برند از دست دادن در حدود $1.25 میلیارد دلار با توجه به توقف فعالیت های اقتصادی در این مستند می گوید: Umesh لعل Shrestha, معاون رئیس جمهور, دانشیار, فدراسیون نپال اتاق بازرگانی و صنایع.

نپال بخش گردشگری است که بدترین ضربه گیر. هتل انجمن نپال پیش بینی شده است که هتل کسب و کار و درآمد را کاهش 90% در سال 2020 و خواسته است تا دولت را به اتخاذ تدابیر ویژه برای محافظت از صنعت است.

دولت لغو ‘بازدید نپال تا سال 2020″ که با هدف جذب دو میلیون گردشگر از نظر جهانی و همه گیر. آن را اعلام کرده است یک بسته امداد که شامل 25% تخفیف در برق است.

مالدیو دولت اعلام کرده اضطراری 2.5 میلیارد Maldivian rufiyaa ($161.8 میلیون) بسته محرک اقتصادی برای تقویت اقتصاد محلی در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس یک گزارش رسانه های محلی گفت.

محرک طرح شامل MVR 1.55 میلیارد دلار (100 میلیون دلار) در اضطراری وام برای کسب و کار برای دیدار کوتاه مدت سرمایه در گردش نیاز دارد.

بانک مرکزی مالدیو اعلام کرده است یک 2 میلیون دلار تامین مالی کوتاه مدت تسهیلات برای صنعت گردشگری که منجر به بخش عمده ای از جزیره کشور وزارت امور خارجه درآمد و ذخایر خارجی.

بوتان اقتصاد است که با داشتن آن بدترین سال در تاریخ اخیر با رشد تولید ناخالص داخلی پیش بینی شده برای کاهش هر نقطه بین 1 تا 2 درصد بسته به چه مدت این بیماری همه گیر می کشد Kuensel روزنامه به نقل از امور اقتصادی وزیر Loknath Sharma عنوان کرد و گفت.

دولت می خواهد برای ادامه ساخت پروژه های برق آبی به حداقل رساندن تاثیر از COVID-19 و احیای زمین قفل شده است و اقتصاد کشور. برق به منزله حدود 13 درصد از بوتان تولید ناخالص داخلی در این گزارش گفت:.

افغانستان است که به شدت به کمک های متکی به واردات و وابسته به اقتصاد است. Coronavirus شیوع بیشتر dented در حال حاضر مشکل اقتصاد است.

دولت افغانستان در مورد اختصاص 25 میلیون دلار برای مقابله با بحران. بانک جهانی را تایید کرده است $100.4 میلیون دالر برای حمایت از این کشور جنگ زده را اقتصاد ضعیف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>