‘Saavira Pranaama’: خواننده Nakul Abhyankar را ادای احترام به مادران

سه سال پیش Nakul Abhyankar می خواست به “چیزی خاص” خود را برای روز تولد مادر. معمول خود هدیه — ابریشم ساری و یا جواهرات و اشیای قیمتی — اکثرا مادی. “من مؤمن بزرگ در ابراز عشق است. من فکر می کنم آن را لمس دیگر روح فرد می گوید:” Abhyankar “من خوب نیست با کلمات ، او اما خوب با موسیقی است. بنابراین او تشکیل شده است ترانه ای با کمک نوازنده بیس Keith Peters و گیتاریست جاش علامت راج. کانادا آهنگساز V منهر که به Nakul اولین آواز شانس در سینما نوشت: این شعر.

‘Saavira Pranaama’: Singer Nakul Abhyankar’s tribute to mothers

زمانی که او این آهنگ را برای او گریه کرد.

این آهنگ با عنوان “Saavira Pranama’ (که به معنی “یک هزار درود’ در کانادا) بوده است در Abhyankar کامپیوتر بوده است. “من فکر کردم من می تواند زینت آن قرار داده و آن را برای این روز.” یک هدیه تولد به مادر خود, از این رو, شد روز مادر آهنگ.

دوست خود را Ishaan Chhabra که به ثمر رساند موسیقی برای Imitiaz علی Love Aaj Kal (2020) کمک کرد با برنامه نویسی.

Abhyankar خوانده است برای برخی از کشور های پیشرو در موسیقی مدیران از جمله AR Rahman. اما ‘Saavira Pranama’ اولین انتشار خود را ترکیب. آن را در دسترس در یوتیوب و به زودی در دیگر جریان سیستم عامل بیش از حد.

قراردادن ویدئو: https://www.youtube.com/watch?v=yAvxQOjHbKY&feature=youtu.be

این آهنگ دارای حداقل ابزار دقیق — فقط گیتار و گیتار باس. “مهم نیست که اگر ترانه ساده است یا پیچیده; آنچه برای من مهم است این است که اثر آن را در شنونده. آن نهفته است. بنابراین من فکر کردم این امر اعتصاب مشابه وتر با دیگران است.”

در میان کسانی که تبریک گفت او برای این آهنگ شد خواننده Vijay Prakash آهنگسازان Raghu Dixit, Manikanth کادری و آرجون Janya.

Abhyankar, مذاکرات در مورد سه تا از آهنگ های مورد علاقه خود را در مورد مادران است. “یکی از اولین ‘Lukka Chuppi’ از Rang De Basanti. آن رخ می دهد در یک وضعیت عاطفی هنگامی که پسر می میرد. این آهنگ در مورد پسر صحبت کردن به مادر خود گفت: چقدر او نتواند او.”

“یک بعدی ‘Meri Maa’ از Taare Zameen Parاست دوباره در مورد یک پسر که می گوید چقدر او را وابسته به مادرش است.”

“یک سوم, ‘Thaaye Ninna Madilalli’, غیر-فیلم Kannada آهنگ. این تصور در کشور به عنوان یک مادر. آن را تداعی احساسات مادرانه و همچنین میهن پرستی.”

دیگر این نسخهها کار میکند

جدا از ‘Saavira Pranama’, Abhyankar شده است مشغول چند پروژه در طول مستند. برای 10 روز تا دو هفته گذشته او در کار مربی خود را (رحمان) آهنگ برای COVID-19 سناریو ‘همهمه هار ناهی Maanenge’. او یکی از آهنگ هماهنگ کننده پروژه و سون در اضافی با آواز و کرال تنظیم.

Abhyankar نیز تولید موسیقی برای Netflix بکشد سری است که به احتمال زیاد ماه آینده منتشر خواهد شد. هنگامی که او کار نمی کند, او rewatching همه مارول فیلم به ترتیب زمانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر