ساشه Tandon در ‘Masakali 2.0’ انتقاد: من احترام مخاطبان نظر

خواننده ساشه Tandon, صدای پشت ‘Masakali 2.0′ از دوباره نسخه 2009 AR Rahman آمار Masakali’ از Rakeysh Omprakash Mehra فیلم دهلی نو-6است در واکنش به همه این انتقادات با بیان این که به او احترام مخاطبان ،

“این Tanishk بگچی آهنگ و من نزدیک شد سازندگان به آن را می خوانم. من خوشحالم که بخشی از این آهنگ و من هنوز هم خوشحال است که سازندگان از من فکر کردم. اما در نهایت این تصمیم نهفته است در دست است. آن را به آنها که آیا به مانند یک آهنگ خاص یا نه و من واقعا احترام نظر خود را گفت:” ساشه.

“همچنین من فکر نمی کنم که هر خالق خواهد عمدا سعی در تحریف آهنگ اصلی. صحبت از ‘Masakali 2.0’ من نه خالق آن. من فقط می خواند آن و سعی کردم به بهترین” ساشه اضافه شده است.

اصلی ‘Masakali’ تشکیل شده بود توسط AR Rahman نوشته شده توسط Prasoon Joshi و آواز توسط Mohit Chauhan برای Rakeysh Omprakash Mehra در سال 2009 فیلم دهلی نو-6. آن picturised در فیلم سرب جفت, آبیشک باچان و سونام کاپور. اگر چه این فیلم شانس در زیر انتظار در دفتر جعبه را در آن آهنگ در ادامه برای رسیدن به وضعیت فرقه.

مدت کوتاهی پس از انتشار ‘Masakali 2.0’ هر دو Rahman اسند Joshi ابراز ناامیدی در رسانه های اجتماعی و پیوست شد توسط تعداد زیادی از طرفداران که با آنها به توافق رسیدند.

زمانی که ساشه خواسته شده بود در مورد مشاهدات خود را در روند ریمیکس و بازسازی او گفت: “در زمان امروز همه چیز است که دوست توسط مخاطبان است. برخی از بازسازی های انجام داده اند بطرز شگفت انگیزی برخی اصل تبدیل شده اند بازدید کنند. تعادل مناسب باید حفظ شود.”

گونی سنگ های محبوب عشق سرود ‘Bekhayali’ با Parampara Thakur برای فیلم Kabir سینگو در حال حاضر با آهنگ ملودیک ‘Bewafai’ به دست آورد که بیش از 20 میلیون بازدید در یوتیوب. “این یک آهنگ زیبا (و من) عاشق دادن صدای به ‘Bewafai’,” ساشه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>