Naam se Pehle jis shaksh کی pehchaan هو unki tarreef bahut lambi هوتی hai; Tendulkar به haal سلام mein aaya (حیدرآباد mein jaisa پرشن bolte hain) — Pehle ek سلام Sachin tha,” فریاد می زند: Elahe Hiptoola در Lamakaan به او معرفی بازیگر, کارگردان و خواننده Sachin Pilgaonkar.

Elahe Hiptoola

او در Lamakaan را 10 سالگرد جشن ها و مناسبت سخن از عشق خود را برای اردو و حکایات بسیاری از سال های شکل گیری خود را. او به یاد می آورد چگونه به او غلبه مشکلات در اردو طرز چون دو نفر — مینا Kumari و مشهور ترانه سرا (دیر) Majrooh Sultanpuri. او مسخ مخاطب با اشعار او به زبان اردو.

در حاشیه این رویداد بازیگر به یاد می آورد سفر خود به حیدرآباد در سال 1980 به ساقه برای T راما رائو را Judaai اما شناخته شده در مورد این شهر به دلیل فیلم پرفروش Geeta Gaat چال زد که برای مدت زمان طولانی در Ramakrishna تئاتر در Abids. “من بسیاری از خاطرات حیدرآباد; من نوابی سلیقه و عشق اردو. من نمی درمان اردو به عنوان زبان آن است که بخشی از ذهن و بدن” او می گوید.

Sachin به یاد می آورد خود را در شاخه های آناپورنا Studios. “من تا به حال افتخار ملاقات با Akkineni Nageswara Rao او در استودیوی خود. Judaai مجموعه ساخته شد و در آناپورنا Studio.” Sachin رمز گشایی سفر خود را و می گوید توانایی خود را برای انطباق و همه کاره کمک به او برای زنده ماندن در سرگرمی زمینه است. “من شروع کردم به بازیگری حرفه ای زمانی که من چهار و نیم. من هم شیفته با جهت باد; موسیقی بخشی از زندگی من و من شروع به آواز خواندن. من فرمان بیش از اردو مفید بود به عنوان یک بازیگر و لنگر. من شروع کارگردانی فیلم و همچنین نوشتن.”

با همسر Supriya Pilgaonkar و دختر Shriya همچنین در فیلم Sachin اذعان می کند آن است که غیر ممکن است به بحث در مورد فیلم در خانه, اما آنها با وسواس فیلم. او اعتبار Supriya برای ترویج ارزش ها به دختر خود. “Supriya پدر و مادر از پس زمینه آموزش و پرورش — پدر او مدیر یک کالج و مادر و یک معلم بازنشسته مدرسه. وجود دارد مقدار زیادی از اهمیت آموزش و پرورش در خانه. نوع تربیت Supriya کردم از پدر و مادر او, او گذشته است آن را به فرزندان ما.”

تماس خود را یک فرد رمانتیک, Sachin می گوید او romanticises مواد غذایی نیز می باشد. او نقش بدمینتون دو ساعت و پنج روز در هفته است که او را نگه می دارد مناسب است. “من بازی کردن با جوانان است. هر چند من نمی توانم بازی انرژی خود را, من سعی می کنم.”

در تعاملی دو ساعت جلسه یک عضو در مخاطب می خواستم به می دانم که اگر او تا کنون موفق در زندگی است. ارائه یک دیدگاه واقع بینانه در ستاره شدن و موفقیت Sachin به یاد می آورد قطار سفر او به کولاپور برای استماع اما بازگشت حقارت به او انتخاب شده است.

Md. Abdul Nayeem یک دانشکده در سندرم روده تحریک پذیر (ICFAI مدرسه کسب و کار) حیدرآباد گفت: “این یک جلسه ویژه. دیدن Sachin از Maharashtrian-Goan زمينه صحبت در اردو و همچنین ما را متقاعد کند که اگر او می تواند آن را انجام دهد ما نیز می تواند آن را انجام دهد. آن را فقط یک ماده از یک تعهد و عشق به این زبان بدون شک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی